• Informacje na temat:

  marina ciało

Artykuły na temat: marina ciało
 • Marina Łuczenko (27 l.) relaksuje się obecnie na Hawajach, a dokładniej w Honolulu. Wybrała się tam oczywiście ze swoim mężem Wojtkiem Szczęsnym (27 l.). Okazało się jednak, że para przebywa tam ze sławnymi przyjaciółmi!

 • Wydarzenie Nowych Horyzontów

  Nagrodzony w Berlinie film o Marinie Abramović będzie wydarzeniem Nowych Horyzontów. Artystka jest ikoną body artu i performance'u, od 40 lat rewolucjonizuje sztukę współczesną.

 • MaRina nową twarzą Wibo

  W styczniu polska marka kosmetyczna WIBO rozpoczęła kampanię promującą swoją najnowszą kolekcję. Nową ambasadorką została MaRina.

 • Marceau zamienia się w Bellucci

  Marina de Van, współautorka kinowego hitu "Osiem kobiet", jest reżyserką thrillera "Nie oglądaj się", w którym spotykają się dwie aktorki o niezwykłej urodzie i nieprzeciętnym talencie: Sophie Marceau i Monica Bellucci. Tak elektryzującego żeńskiego duetu dawno w kinie nie było.

 • Maserak rozebrał się za marne grosze!

  Rafał Maserak zgodził się obnażyć swoje apetycznie wyrzeźbione ciało na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Nowe Horyzonty: Lista osobista

  Wizytówką festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty pozostaje niezmiennie Konkurs Główny - wybór 14 premierowych, osobistych, często prowokacyjnych filmów z całego świata, jednak - jak przekonuje dyrektor artystyczna imprezy, Joanna Łapińska - bohaterką tegorocznej edycji festiwalu może zostać artystka Marina Abramović. We Wrocławiu pokazane zostaną również wszystkie filmy Meksykanina Carlosa Reygadasa.

 • Będzie uprawiał seks w Big Brotherze?

  "Jestem uzależniony od seksu z moją żoną, od jej cudownego ciała" - czy lider zespołu Boys wytrzyma bez seksu dwa miesiące?

 • Artystka? Obecna!

  - Przez ostatnie 40 lat ludzie uważali mnie za wariatkę, chcieli abym trafiła do szpitala psychiatrycznego. Dopiero teraz zyskałam uznanie - wyznaje Marina Abramović, urodzona w Belgradzie 66-letnia ikona body artu. Opowiadający o niej dokument, to jedno z najważniejszych wydarzeń 12. Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

 • Co się dzieje z Mają Sablewską? Fani niepokoją się o nią!

  ...z Majki internauci.  To jednak jej nie zraziło. Fanom zdążyła jeszcze zaprezentować piersi oraz ponętne ciało w seksownej bieliźnie.

 • Lady Gaga nago w kontrowersyjnym wideo

  Lady Gaga wystąpiła w filmie promującym instytut Mariny Abramovic. Nago.

Wideo na temat: marina ciało
 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...