• Informacje na temat:

  marina i jej sukienka

Artykuły na temat: marina i jej sukienka
 • Kukulski o Wojnarowskiej: Goła dupa, żenada

  ..., że impreza organizowana przez magazyn dla panów zobowiązuje. Haczyk połknęli nie tylko fotoreporterzy, ale również inne gwiazdki. Z Pati chętnie fotografował się Wojtek Szczęsny, Marina Łuczenko czy(...) zobaczcie tą żenade!!! Najgorsze jest to ze to wszystko odbija sie na mojej dziewczynie z którą jestem już ponad dwa lata i bardzo ja kocham!!! Nazywa sie Klaudia a nie żadna Patrycja aka gola dupa...

 • ...trzepakiem...  Jego mama musiała jeszcze zmierzyć się z rozwodem z jego ojcem. Cała rodzina była na jej głowie, ale kobieta się nie załamała i wychowała synów na wspaniałych mężczyzn.   Wojtek jest jej za to bardzo wdzięczny do dziś.  Dlatego,  jeśli parze urodzi się córka, otrzyma imię Natalia, po zmarłej siostrze Wojtka.  "Marina jest tak zakochana w mężu, że spełni każde jego życzenie...

 • Steczkowska bez rajstop nawet zimą!

  ...imprez zwykle dbają o ogrzewanie. Gorzej, że ta moda przeniosła się także na ulice! Hołdującym jej paniom grozi co najmniej dokuczliwe zapalenie pęcherza moczowego. Jeśli już je złapią, nie będą(...). Opracowała specjalny sposób zakładania nogi na nogę, dzięki któremu jej łydki wydają się jeszcze smuklejsze. Ponadto nawet jesienią i zimą nie zakłada rajstop - jest przekonana, że w nich jej nogi prezentują...

 • Britney przyniesie sukces?

  Mało znana projektantka z Los Angeles ma nadzieję, że nowy klip Britney Speras przyniesie jej międzynarodowy sukces - gwiazda bowiem wystąpiła w nim w ubraniach z jej kolekcji.

 • Przywraca kobietom wiarę w siebie

  Była gwiazda "X Factora" chętnie dzieli się przemyśleniami na temat tego, jak być szczęśliwą, piękną i zdrową. W programie "Sablewskiej sposób na modę", który tej jesieni pokaże TVN Style, gwiazda pomoże wyjść na prostą niezadowolonym z siebie kobietom.

 • Cztery wcielenia Gaspara Noé

  "Robienie filmów jest dla mnie tym samym, co dla innych konstruowanie rollercoastera"- powiedział Gaspar Noé w wywiadzie dla indieWIRE. Urodzony w Argentynie reżyser niezmiennie zatacza kręgi wokół oswojonych wątków, wraca i idzie do przodu, zamienia, podmienia i reinterpretuje.

 • Dlaczego odbija im palma?

  Skąd się biorą fochy gwiazd? Dlaczego pod wpływem popularności niektórym po prostu odbija? Edyta Herbuś, Krzysztof Cugowski, Agustin Egurrola, Urszula Dudziak i inni mówią o odporności na wodę sodową.

Wideo na temat: marina i jej sukienka
 • Szczęsny o ślubie z Mariną!

  Od niespełna dwóch tygodni Wojciech Szczęsny jest mężem piosenkarki Mariny Łuczenko. Para pobrała się w Grecji. - Mam nadzieję, że to nas wzmacnia. Ten weekend dodał mi dużo pozytywnej energii przed Euro. Przyzwyczaiłem się już do obrączki i nie czuję, że mam coś na ręku. Z tańcem było źle, bo chyba w pewnym momencie nadepnąłem żonie na sukienkę, ale daliśmy radę - powiedział o wrażeniach ze ślubu piłkarz reprezentacji Polski. (TVN24/x-news)