• Informacje na temat:

  marina kręci

Artykuły na temat: marina kręci
 • Luksusowy urlop Lisa na Krecie

  ..."Tomasz Lis (42 l.) wybrał ekskluzywny hotel Marina Palace w miejscowości Panormo. Prezenter nie szczędził grosza i wybrał ofertę zarezerwowaną tylko dla VIP-ów. Dwutygodniowy pobyt trzech osób w takim rajskim miejscu kosztuje 20 tys. złotych " - pisze jeden z dzienników.

 • Wakacje polskich gwiazd. Sprawdź, gdzie wypoczywają celebryci!

  ...wycieczkę do Oceanii, a jej zdjęcia z Bora Bora sprawiają, że egzotyczne wakacje marzą się każdemu. Podobnie aktywne wakacje miała Marina, która wraz z Wojtkiem Szczęsnym spędziła urlop na Waikiki Beach na Hawajach, a z Sarą i Arturem Borucami zwiedzała słoneczne Los Angeles. Po wszystkim przyszła pora na Majorkę, na którą Marina wybrała się z przyjaciółkami świętować wieczór panieński...

 • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

  ...usamodzielniła się, rozwinęła skrzydła i znalazła nową miłość. - Słaba płeć to silna płeć! - żartuje Jennifer Aniston, która w Hollywood jest obecnie gwiazdą nr 1 i kręci film za filmem (ostatni to "She's(...) gwiazda odżyła dzięki serialowi "Cougar Town: Miasto kocic", za który została nominowana do Złotego Globu (obecnie kręci już 6. sezon produkcji). Prywatnie Cox do niedawna była szczęśliwą żoną aktora...

 • Ratner kręci film o Polańskim

  Roman Polański "zgodził się na udział" w sequelu dokumentalnego filmu Mariny Zenovich "Polański: Ścigany i pożądany". Film wyreżyseruje Bratt Ratner ("Godziny szczytu 3").

 • Trauma rodzinnej tragedii

  Dwa ciekawe filmy w konkursie Off Plus Camera - izraelski "Zion and his Brother" oraz francuski "Sois Sage" - opowiadają o traumie rodzinnej tragedii.

 • Tego zwiastuna nie zobaczycie w telewizji

  Tego zwiastuna nie zobaczycie w telewizji. Największe stacje telewizyjne w Polsce nie zgodziły się na jego emisję - sceny erotyczne opatrzono komentarzem "do usunięcia"."Ogólnie dobrze, żeby nie padało słowo seks" - poradził jeden z pracowników biura reklamy stacji.

 • Sceny erotyczne? "Do usunięcia"!

  Tego zwiastuna nie zobaczycie w telewizji. Największe stacje telewizyjne w Polsce nie zgodziły się na jego emisję - sceny erotyczne opatrzono komentarzem "do usunięcia".