• Informacje na temat:

  marina ofiara

Artykuły na temat: marina ofiara
 • Marina Calabro: Wyciekły nagie selfie popularnej dziennikarki

  Marina Calabro, 41-letnia argentyńska dziennikarka telewizyjna, stała się ofiarą hakerów, którzy wykradli z jej telefonu nagie selfie i opublikowali w internecie.

 • Kid Rock dla ofiar zamachu

  Kid Rock, amerykański muzyk i wokalista, postanowił przemówić w imieniu ofiar terrorystycznego ataku na okręt wojenny USS Cole, do którego doszło w październiku w Jemenie. Artysta ma zamiar przekazać poszkodowanym cały dochód z jednego ze swych koncertów.

 • Rest In Peace, Marina Garito

  ...wierzy, że to było zabójstwo _ Marina Garito (w tej roli izraelska modelka: Moran Atias) nigdy nie przestała szukać brata-bliźniaka, który zaginął jako ośmioletni chłopiec. Został uprowadzony 15 lat temu, a ona nie ustawała w poszukiwaniach i przypominała policji o dramacie swojej rodziny. Stella pamięta dobrze ich pierwsze spotkanie, gdy Marina przyszła do niej z prośbą o wznowienie dochodzenia...

 • Film o Polańskim w polskich kinach

  13 listopada na polskie ekrany trafi film dokumentalny Mariny Zenovich "Polański. Ścigany i pożądany". Dystrybutorem obrazu jest Kino Świat.

 • "Burza": Przebojowa telenowela już w Polsce

  Damián Fabré i Marina Reverté pochodzą z dwóch różnych światów, dlatego ich pierwsze spotkanie jest bardzo wybuchowe i kończy się w... wodzie! Jednak z czasem okazuje się, że łączy ich więcej, niż przypuszczali. Między przystojnym kapitanem a piękną Mariną rodzi się uczucie. Niestety, na ich drodze staje zaborcza Esthercita oraz bardzo niebezpieczny Hernán. Aktorka czy miss? Gdy Salvador...

 • Żona Litwinienki w Polsce

  Marina Litwinienko - żona Aleksandra Litwinienki, byłego rosyjskiego oficera KGB i FSB, który zmarł w Londynie w następstwie zatrucia radio aktywnym polonem - gościła w czwartek w Warszawie, w związku z polską premierą filmu dokumentalnego "Bunt. Sprawa Litwinienki" .

 • Serialowy przewodnik

  ...przekonany, że w ten sposób wyeliminuje jednego z konkurentów. Marina chce się wyprowadzić z Ceuty. W mieście robi się zbyt niebezpiecznie. Agent Morey chce przekonać Fatimę, że jej mąż tylko pozoruje...

 • John Sayles i srebrne miasto

  John Sayles ( "Na granicy" , "Casa De Los Babys") zamierza zrealizować kolejny niezależny projekt - dramat kryminalny "Silver City". Akcja filmu toczyć ma się w niewielkim miasteczku w stanie Colorado. Główną rolę w obrazie zagra reżyser i aktor Danny Huston ("Mr North", "Hotel" ), syn legendarnego Johna Hustona ( "Człowiek, który chciał być królem" ).

 • Kolejni artyści poruszeni tragedią

  ..., w zaprzeczaniu istnieniu Boga i jego planu na zbawienie człowieka, w szerzeniu cywilizacji śmierci... To może być ostatnie ostrzeżenie. Zróbmy tak by ta ofiara nie była nadaremna, by Katyń stał się początkiem nowego etapu naszej historii, startem ku Cywilizacji Miłości, czego pragnął Jan Paweł 2... Maleo i MRR". Marina Łuczenko: "W związku z dzisiejszą tragedią, w której zginęli najważniejsi...

 • Ratner kręci film o Polańskim

  Roman Polański "zgodził się na udział" w sequelu dokumentalnego filmu Mariny Zenovich "Polański: Ścigany i pożądany". Film wyreżyseruje Bratt Ratner ("Godziny szczytu 3").