• Informacje na temat:

  marina płyta

Artykuły na temat: marina płyta
 • Marina w "DDTVN". Padło to pytanie. Zobaczcie, jak zareagowała!

  Niedawno na rynku pojawiła się nowa płyta Mariny Łuczenko-Szczęsnej (28 l.). Wokalistka gościła w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała o swojej pracy oraz o hejcie, z którym często ma do czynienia. W pewnym momencie w studiu wywiązała się ciekawa dyskusja.

 • Recenzja Marina & the Diamonds "Froot": Przy ścianie trochę ciasno

  Trzeci album Marina & the Diamonds doskonale pokazuje, że tak zwany inteligentny, damski pop od dawna pachnie szwindlem.

 • "Łozo" szczerze o Marinie Łuczenko: "Czekam na nią taką, która się wyrzyga z rootsowych emocji"

  Do sprzedaży trafiła nowa płyta Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Twórczością żony zachwycony jest jej mąż, Wojciech. "Polecam Wam z ręką na sercu. Jest to naprawdę genialny krążek" - cieszył się na(...) ok. Wtedy może nie do końca to jest dla mnie" - stwierdził.  Mimo to w rozmowie z dziennikarzem nie mógł się nachwalić byłej partnerki. Podkreślał jej ogromne zalety. Z jego opisu wynika, że Marina...

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna w wywiadach przekonuje, że jej życie nie jest tak kolorowe, jakby to się wszystkim mogło wydawać  Ponoć najbardziej uciążliwe jest dla niej życie na kilka domów, bowiem praca(...) jej te męki... "Gdy Wojtek negocjował szczegóły kontraktu, Marina obawiała się, że utknie we Włoszech na dobre. Ale dzięki prezentowi od męża będzie mogła szybko się przemieścić, nie zważając na...

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

 • Wojciech Szczęsny izoluje Marinę?!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (27 l.) bardzo chce wrócić do show-biznesu. W tych staraniach wspiera ją mąż Wojtek Szczęsny (26 l.), jednak nie wszystko mu się podoba w muzycznej karierze żony.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Marina Łuczenko bez szans na ciążę!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (27 l.) i jej mąż Wojtek Szczęsny (26 l.) na razie nie myślą o powiększeniu rodziny. Para uchyla rąbka tajemnicy i zdradza dlaczego nie możemy liczyć na pojawienie się małego Szczęsnego w najbliższym czasie!

 • "Jersey Boys" na Blu-ray i DVD

  Najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda, ekranizacja musicalu nagrodzonego czterema nagrodami Tony, debiutuje 28 listopada na płytach Blu-ray i DVD. "Jersey Boys" to historia The Four Seasons, jednego z najpopularniejszych zespołów lat 60. XX wieku, którego płyty sprzedały się w nakładzie ponad 100 mln egzemplarzy.