• Informacje na temat:

  marina usta usta

Artykuły na temat: marina usta usta
 • Marina i Wojtek Szczęśni znów bawią się na Instagramie!

  Marina (27 l.) i Wojtek (26 l.) bardzo często publikują w sieci zabawne filmiki. Teraz nagrali coś nawiązującego do zbliżających się świąt. Zobaczcie sami!

 • Serialowe finały

  ..., a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). Przybysz i Dębski nigdy wcześniej nie byli tak daleko od siebie jak w tej serii. Ona(...) znajdują w kościele przerażoną, głodną i brudną dziewczynę. Marina tłumaczy z rosyjskim akcentem, że się zgubiła. Na plebanii gosposia przygląda się gościowi. Zauważa na twarzy ślady walki. Kiedy Natalia...

 • Sex, drugs and jogging…

  Bezceremonialne zachowanie Adama zaczyna coraz bardziej irytować jego partnerkę. Wraz z sąsiadką Emilią (Marina Łuczenko) postanawia więc uprawiać jogging, żeby na chwilę uwolnić się od Adama. Ten(...). Sentymentalny powrót do lat młodości skończy się oskarżeniem o złamanie prawa i kilkoma solidnymi ciosami… Będzie się działo! To i jeszcze więcej w szóstym odcinku serialu "Usta Usta" już...

 • Żona Litwinienki w Polsce

  Marina Litwinienko - żona Aleksandra Litwinienki, byłego rosyjskiego oficera KGB i FSB, który zmarł w Londynie w następstwie zatrucia radio aktywnym polonem - gościła w czwartek w Warszawie, w związku z polską premierą filmu dokumentalnego "Bunt. Sprawa Litwinienki" .

 • Film o Polańskim w polskich kinach

  13 listopada na polskie ekrany trafi film dokumentalny Mariny Zenovich "Polański. Ścigany i pożądany". Dystrybutorem obrazu jest Kino Świat.

 • Greckie kino szczerzy kły

  Gdyby pokusić się o wskazanie europejskiej kinematografii, która w bieżącym sezonie była odkryciem największych festiwali, oczy całej filmowej Europy powinny zwrócić się w stronę Grecji . Znalazło to odzwierciedlenie w programie Konkursu Nowe Horyzonty, w którym o Grand Prix rywalizują w tym roku aż dwie greckie produkcje.

 • Kłopot Wiśniewskiego. Wydał 100 tysięcy na...

  Michał Wiśniewski z wyprzedzeniem przygotował na sylwestrowy występ Ich Troje kreację za 100 tysięcy złotych. Problem w tym, że grupa ostatecznie na wrocławskim rynku nie wystąpi.

 • Aktorskie odkrycia roku

  Dwie Francuzki, Belgijka, Australijka i Kenijka urodzona w Meksyku. Te dziewczyny okazały się w mijającym roku największymi aktorskimi odkryciami!

 • Cztery wcielenia Gaspara Noé

  "Robienie filmów jest dla mnie tym samym, co dla innych konstruowanie rollercoastera"- powiedział Gaspar Noé w wywiadzie dla indieWIRE. Urodzony w Argentynie reżyser niezmiennie zatacza kręgi wokół oswojonych wątków, wraca i idzie do przodu, zamienia, podmienia i reinterpretuje.

 • "E.T.": Mój przyjaciel kosmita

  W poniedziałek, 11 czerwca, mija 30 lat od premiery filmu "E.T." w reżyserii Stevena Spielberga. Opowieść o przyjaźni 10-letniego chłopca i sympatycznego kosmity uznawana jest dziś za jeden z najwspanialszych obrazów w historii kina. Nie tylko młodzieżowego. Jedną z kluczowych ról - Gertie - zagrała 7-letnia Drew Barrymore.

Zdjęcia na temat: marina usta usta