• Informacje na temat:

  marina wywiad

Artykuły na temat: marina wywiad
 • Marina Łuczenko-Szczęsna w wywiadach przekonuje, że jej życie nie jest tak kolorowe, jakby to się wszystkim mogło wydawać  Ponoć najbardziej uciążliwe jest dla niej życie na kilka domów, bowiem praca(...) jej te męki... "Gdy Wojtek negocjował szczegóły kontraktu, Marina obawiała się, że utknie we Włoszech na dobre. Ale dzięki prezentowi od męża będzie mogła szybko się przemieścić, nie zważając na...

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna w końcu pokazała syna! Podobny do mamy?

  Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) podzieliła się z fanami uroczą fotką! Internauci w końcu mogą zobaczyć, jak wygląda syn piosenkarki i Wojciecha Szczęsnego (29 l.). Wcześniej para nie pokazywała Liama publicznie. Wygląda na to, że zmienili zdanie!

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • Marina Łuczenko-Szczęsna o paparazzich: Szukają sensacji z du...y

  Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) nie ma łatwo w show-biznesie. Za każdym razem, gdy przyleci do Polski, jest śledzona przez paparazzich. Podczas ostatniego wywiadu pożaliła się nam i zdradziła, kto prawdopodobnie ją "sprzedaje".

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • Marina (27 l.) i Wojtek Szczęśni (26 l.) udzielili świątecznego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Możemy z niego się dowiedzieć naprawdę zaskakujących rzeczy...

 • W nowoczesnej dzielnicy Rzymu Eur rozpoczynają się w czwartek, 19 lutego, zdjęcia do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie "Spectre". Odtwórcę głównej roli, Daniela Craiga i włoską gwiazdę, Monikę Bellucci, czyli dziewczynę Bonda, powitano na Kapitolu z największymi honorami.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze opowiedziała o swojej chorobie!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (26 l.) udzieliła ostatnio pierwszego wywiadu po ślubie z Wojtkiem Szczęsnym (26 l.). Piosenkarka opowiedziała w nim m.in. o swojej chorobie, która zagrażała jej dalszej karierze.

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

Wideo na temat: marina wywiad
 • Marina Łuczenko-Szczęsna: znam swoją wartość!

  Marina Łuczenko-Szczęsna podczas ostatniego wywiadu dla nas zdradziła dużo swoich przemyśleń na różne tematy. Zobaczcie nagranie!

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Marina Łuczenko-Szczęsna o paparazzich: „szukają sensacji z dupy!”

  Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) nie ma łatwo w show-biznesie. Za każdym razem, gdy przyleci do Polski, jest śledzona przez paparazzich. Gwiazda podczas ostatniego wywiadu wyżaliła się nam i zdradziła kto prawdopodobnie ją „sprzedaje".

 • Polański. Ścigany i pożądany

  Dokument "Polański. Ścigany i pożądany" próbuje odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę wydarzyło się w 1977 roku i dlaczego Roman Polański, oskarżony o gwałt na 13-latce, uciekł przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Półtoragodzinny film dokumentalny "Polański. Ścigany i pożądany" powstawał pięć lat. W tym czasie reżyserka, Marina Zenovich, zdołała dotrzeć do najważniejszych osób związanych z głośnym procesem, w tym do samej ofiary Samanthy Gailey. Wywiady, które znalazły się w...