• Informacje na temat:

  mario lopez aktor

Artykuły na temat: mario lopez aktor
 • Latynoski amant znów zaatakował

  ...! Rzucił się na aktora z pięściami, co zostało nagrane przez kamery. Reszta ekipy próbowała rozdzielić walczących mężczyzn. Tym razem krewki Mario nie mógł się wyprzeć ataku, ponieważ w plotkarskiej(...) "Confesiones de novela" specjalizuje się w pikantnych plotkach zza kulis. Aż dwa odcinki zostały poświęcone Mariowi i jego wyskokom. Rosalinda Rodriguez opowiadała, jak aktor nakrzyczał na nią, gdy w żartach...

 • Jackie Chan pokonał Harry'ego Pottera

  Jackie Chan, Simpsonowie i Jennifer Lopez to niektóre z ulubionych dziecięcych gwiazd. Po raz kolejny ogłoszono wyniki Nickelodeon Kids' Choice Awards. Największym zaskoczeniem była porażka przeboju " Harry Potter i kamień filozoficzny " w kategorii "Ulubiony film".

 • Co zobaczyć latem w TV? Gorące premiery i kontynuacje popularnych seriali

  Patrol" (CBS Action). Dzięki niemu odświeżmy sobie pierwszy telewizyjny sukces przyjaciela Evy Longorii, Mario Lopeza.  MG(...) "Witaj w klubie") zagwarantowała Matthew McCconaughey statuetkę Oscara. W kolejnej odsłonie w tytułowej roli zobaczymy innego gwiazdora - Colina Farrella. Czy aktor powtórzy sukces kolegi?  Po dawce...

 • Harry Potter walczy z Britney Spears

  Harry Potter i Britney Spears znaleźli się pośród nominowanych do tegorocznej nagrody Nickelodeon Kids' Choice Awards, przyznawanej przez amerykańskie dzieci. Mały czarodziej walczy o nagrodę w trzech kategoriach, natomiast wokalistka nominowana jest w dwóch kategoriach.

 • Oni rozstali się w 2016 roku! Nie obyło się bez wielkich zaskoczeń!

  ....  Papiery rozwodowe są już w sądzie, a tabloidy co chwila donoszą o kolejnych rewelacjach z ich życia.  Jolie i Pitt są ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval.  Wspólnie wychowują też sześcioro dzieci. Para długo nie mogła dojść do porozumienia w sprawie opieki nad Maddoxem, Paxem, Zaharą, Shiloh oraz bliźniętami Vivienne i Knoxem. Aktorka od...

 • Dzieci nominują

  Po raz kolejny mali widzowie sieci Nickelodeon przyznali nominacje do swoich nagród. Zwycięzcy "Nickelodeon's Kids Choice Awards" zostaną wyłonieni już za kilka dni. Jak co roku, na uroczystości wręczenia wyróżnień nie zabraknie największych gwiazd kina, telewizji i estrady.

 • Najlepsi Latynosi w showbiznesie

  Nagrody Alma Awards honorują corocznie znanych latynoskich aktorów, reżyserów i muzyków, którzy promują pozytywny wizerunek twórców hiszpańskojęzycznych w showbiznesie. Tym razem na scenie podziwiać można było znaną choćby z "Gotowych na wszystko" aktorkę Evę Longorię, która nie tylko wyprodukowała i poprowadziła całą ceremonię, ale również wspólnie z Mario Lopezem zaparła dech w piersiach

 • "Inni" wygrywają w Hiszpanii

  Film Alejandro Amenabara "Inni" zdobył aż osiem nagród Goya, przyznawanych przez Hiszpańską Akademię Filmową - najważniejsze wyróżnienia honorujące hiszpańską kinematografię. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbyła się w sobotę, 2 lutego.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!