• Informacje na temat:

  mario lopez i jennifer lopez

Artykuły na temat: mario lopez i jennifer lopez
 • Była żona Jacksona urodzi bliźnięta

  Po Angelinie Jolie , Jennifer Lopez i Marcii Cross kolejna celebrytka spodziewa się bliźniąt. Jest nią Lisa Marie Presley .

 • Jackie Chan pokonał Harry'ego Pottera

  Jackie Chan, Simpsonowie i Jennifer Lopez to niektóre z ulubionych dziecięcych gwiazd. Po raz kolejny ogłoszono wyniki Nickelodeon Kids' Choice Awards. Największym zaskoczeniem była porażka przeboju " Harry Potter i kamień filozoficzny " w kategorii "Ulubiony film".

 • ...(52 l.) wychodziła za mąż "tylko" 3 razy. Jej mężami byli Freddy Moore, Bruce Willis i Ashton Kutcher. Tyle samo razy sakramentalne "tak" wypowiadała Jennifer Lopez (45 l.). Obecnie piosenkarka(...) i Jennifer Lopez, już trzykrotnie wychodziła za mąż. Kate Winslet (39 l.) zanim poznała obecnego męża, dwa razy się rozwodziła.

 • Harry Potter walczy z Britney Spears

  Harry Potter i Britney Spears znaleźli się pośród nominowanych do tegorocznej nagrody Nickelodeon Kids' Choice Awards, przyznawanej przez amerykańskie dzieci. Mały czarodziej walczy o nagrodę w trzech kategoriach, natomiast wokalistka nominowana jest w dwóch kategoriach.

 • "Powiedz TAK!": Na planie serialu

  ..."Powiedz tak" z Jennifer Lopez w roli specjalistki od wesel? Ona też nie potrafiła ułożyć sobie życia... Jesteśmy przekonani, że podobna historia w bliższych Polakom realiach może być równie...

 • Dzieci nominują

  Po raz kolejny mali widzowie sieci Nickelodeon przyznali nominacje do swoich nagród. Zwycięzcy "Nickelodeon's Kids Choice Awards" zostaną wyłonieni już za kilka dni. Jak co roku, na uroczystości wręczenia wyróżnień nie zabraknie największych gwiazd kina, telewizji i estrady.

 • "Powiedz TAK!": A właśnie, że powiem!

  ...serial o organizatorce ślubów wydaje się żywcem ściągnięty z zachodniego "Powiedz tak" z Jennifer Lopez i Matthew McConaughey w rolach głównych, jednak przeniesiony na polski grunt, okraszony polskimi...

 • Anna Maria Jopek wciąż pierwsza

  W związku z niedawną przerwą świąteczną, lista najchętniej kupowanych w Polsce albumów obejmuje tym razem aż dwa tygodnie sprzedaży. Mimo tego zmiany nie są zbyt duże, a miejsce pierwsze po raz drugi zajęła Anna Maria Jopek, w towarzystwie Pata Metheny i ich wspólna płyta "Upojenie". Nie mieniło się także miejsce drugie. Po raz kolejny znajduje się tu album "...bo marzę i śnię", nagrany przez Krzysztofa Krawczyka w towarzystwie młodszych kolegów.

 • Anna Maria Jopek detronizuje Golców

  Podobnie jak niedawno Edyta Górniak, także członkowie grupy Golec uOrkiestra tylko tydzień cieszyli się z prowadzenia na liście najlepiej sprzedających się w Polsce albumów. Niespodziewanie tytułu lidera pozbawiła ich Anna Maria Jopek ze swoim najnowszym albumem "Nienasycenie". Rodzinny zespół braci Golców zdołała wyprzedzić także Celine Dion. Jej płyta "A New Day Has Come" tym razem znalazła się na miejscu drugim.

 • Anna Maria Jopek wciąż na szczycie

  Mało kto wierzył, że Annie Marii Jopek uda się drugi tydzień z rzędu utrzymać na szczycie najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Tymczasem jej najnowsza płyta "Nienasycenie" wciąż jest numerem jeden w Polsce. Natomiast na pozostałych pozycjach w pierwszej trójce nie zaszły żadne zmiany. Drugą utrzymała Celine Dion i jej "A New Day Has Come", a tuż za kanadyjską wokalistką ponownie znalazła się grupa Golec uOrkiestra z albumem "Kiloherce prosto w serce".

Wideo na temat: mario lopez i jennifer lopez
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...