• Informacje na temat:

  mario lopez zdjęcia

Artykuły na temat: mario lopez zdjęcia
 • Latynoski amant znów zaatakował

  W lipcu br. pisaliśmy o kolejnej szansie, jaką niepokorny Kubańczyk dostał od Telemundo. Jest nią rola w nowej telenoweli "Vuelve temprano", produkowanej wspólnie z Cadena Tres i Argosem. Mario(...) nie pozwoli już wyprowadzić się z równowagi. Niestety, znów nie udało mu się wytrwać w postanowieniu. Atak szału Już na początku kręcenia zdjęć do "Vuelve temprano" Mario dał się poznać jako osoba...

 • ...ze sobą 36 lat i doczekali się dwóch dorosłych już córek.  Prasa brukowa próbowała oczywiście dociec, co skłoniło małżonków do podjęcia takiej decyzji. Zdjęcia całującego się z młodą kobietą Pietrasa(...) rozpadły się jej trzy małżeństwa, to jeszcze niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, młodszym od niej o 18 lat, Casperem Smartem. 47-letnia Lopez i przystojny tancerz byli ze sobą od kilku lat...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • E. Iglesias i Sting pokopią w piłkę

  W listopadzie rozpoczną się zdjęcia do brazylijskiej produkcji zatytułowanej "The Goal". W filmie wezmą udział sławy muzyki - Sting, Enrique Iglesias i Ricky Martin. W roli głównej ma pojawić się Mario Lopez, znany przede wszystkim z telewizji.

 • Demi Lovato w żałobie

  Jurorka amerykańskiej wersji programu "X Factor" Demi Lovato odwołała swój udział w imprezie promującej nadchodzącą edycję show w związku ze śmiercią swojego ojca.

 • Obroni świat przed zagładą

  Na DVD ukazał się z początkiem grudnia pierwszy sezon serial u "Terminator: Kroniki Sarah Connor". Produkcja jest luźną wariacją na temat klasycznej serii filmów science-fiction, poświęconych walce ludzi i inteligentnych maszyn. Bohaterem niezapomnianych kinowych produkcji był Arnold Schwarzenegger.