• Informacje na temat:

  mariola

Artykuły na temat: mariola
 • "Barwy szczęścia": Szok! Mariola gwiazdą amatorskiego porno?

  Mariola (Agnieszka Mrozińska) wpadnie w szał, gdy pewnego dnia dostanie SMS od Tomka (Tomasz Błasiak). - Ciągle czuję twój zapach - przeczyta. Chwilę później otrzyma kolejną wiadomość. Otworzy załączony do niej filmik... Okaże się, że to amatorski erotyk, na nakręcenie którego namówił ją kiedyś Górski!

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • "Barwy szczęścia": Tomek zostanie... utrzymankiem Marioli?

  ...zapewni ją, że nie ma zamiaru walczyć z szefową. Mariola spojrzy mu prosto w oczy. - Jeśli ta baba uparła się, żeby ci zaszkodzić... Odejdź stamtąd - wyszepcze. Tomek wpadnie na pomysł, by zostać...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • "Barwy szczęścia": Żabcia zazdrosna o Mariolę

  Gawron kontynuuje karierę pod okiem Żabci i Huberta. Tuż przed koncertem pojawiają się problemy: najpierw gwiazdora zjada stres, a chwilę przed imprezą jedna z chórzystek odwołuje przyjazd. Pyrka wypada na pomysł, by u boku Ricardo wystąpiła Mariola, co pomijając zazdrość Żabci, okazuje się strzałem w dziesiątkę. Łukasza martwi stoicki spokój Sadowskiej, która nadal mieszka z Ludwikiem...

 • "Autorki": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Janusz Mrozowski, reżyser znany choćby z takich filmów jak głośne "Więzienne bajery" czy wielokrotnie nagradzana "Trylogia więzienna", wraca ze swoim najnowszym dokumentem - "Autorki".

 • "Barwy szczęścia": Mariola zagnie parol na Huberta! Zaciągnie go do łóżka?

  Mariola (Agnieszka Mrozińska) postanowi namówić Huberta (Marek Molak) do powrotu na scenę. Agata (Natalia Zambrzycka) będzie przekonana, że była ukochana Tomka (Tomasz Błasiak) zagięła parol na jej brata i po prostu chce go uwieść...

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Aktywny styl życia

  - Można być w dobrej formie w każdym wieku, ale to wymaga wysiłku. Chcę propagować zdrowy tryb życia wśród kobiet dojrzałych, bo sama taka jestem - mówi Mariola Bojarska-Ferenc. Do programu "Piękni i zdrowi po czterdziestce" trenerka i dziennikarka zaprasza mi.in. gwiazdy filmu i estrady.

 • "Barwy szczęścia": Justin wyląduje w łóżku z Mariolą! Będą parą?

  Wszystko wskazuje na to, że Mariola (Agnieszka Mrozińska) wkrótce pocieszy się po rozstaniu z Tomkiem (Tomasz Błasiak) i znajdzie nową miłość. Kobiecie nieoczekiwanie wpadnie w oko sporo od niej młodszy Justin (Jasper Sołtysiewicz)!

 • "Miłość bez ustawki": Nowy dokument HBO

  29 czerwca HBO wyemituje nowy dokument "Miłość bez ustawki".Film opowiada o uczuciu, jakie rodzi się między Mariolą, fanką Ruchu Chorzów a Krzysztofem, kibicem Śląska Wrocław.

Zdjęcia na temat: mariola
 • Mariola Bojarska-Ferenc
 • Mariola Bojarska-Ferenc z synem
 • Mariola Bojarska-Ferenc z synem
Wideo na temat: mariola
 • Mariola Bojarska-Ferenc: Tomek mnie tresuje

  Instruktorka fitnessu Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu. Twierdzi, że dzięki treningom do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania.

 • Mariola Bojarska-Ferenc ostro o otyłości Dominiki Gwit!

  krytyki, że promuje otyłość i wmawia ludziom, że to coś fajnego i nie należy z tym walczyć. Teraz aferę skomentowała trenerka Mariola, która nie zostawia na Gwit (w wywiadzie wyraża się o niej GWINT(...) komuś nadwagę, to nie dlatego, że chcemy sprawić przykrość, tylko że chcemy zadbać o ich zdrowie. Chyba że ktoś nie chce żyć zbyt długo" - poucza Mariola w rozmowie z Wideoportalem. "Mam nadzieję, że

 • Czy Mariola Bojarska-Ferenc używa botoksu?

  Mariola Bojarska-Ferenc radzi nie przesadzać z zabiegami upiększającymi. Dziennikarka powiedziała co według niej należy robić żeby wyglądać młodo. Gwiazda zdradziła także, że jesienią 2015 roku zamierza wydać swoją kolejną książkę z poradami dotyczącymi spraw urody. Dziennikarka skrytykowała przesadne efekty zbiegów, które wypaczyły wizerunek Umy Thurman i Renée Zellweger. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: mariola