• Informacje na temat:

  marisa miller

Artykuły na temat: marisa miller
 • Najseksowniejsza na świecie

  Magazyn dla panów "Maxim" jak co roku ogłosił listę najseksowniejszych kobiet świata. Na pierwszym miejscu znalazła się 28-letnia supermodelka Marisa Miller.

 • One są najseksowniejsze

  Modelka Marisa Miller oraz aktorki Scarlett Johansson i Jessica Biel znalazły się na liście najseksowniejszych kobiet świata jednego z magazynów dla panów.

 • "Leśniczówka": Beata Fido dołączyła do obsady

  ...), przez osiem lat grała w teatrach w USA, po angielsku, co warto podkreślić. Na drodze zawodowej spotkała wiele uznanych osobowości jak Paul Newman, Kate Burton, Marisa Tomei czy dramaturg Arthur Miller, a za główną rolę w sztuce wystawionej w teatrze Jeffa Danielsa w Michigan, dostała nagrodę Best Actress in a Lead Role. W kwietniu aktorka rozpoczęła pracę nad nowym projektem. Bierze udział...

 • Wielkie gwiazdy i "Alfie"

  Zdobywczynie Oscarów Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) oraz Marisa Tomei ( "Dwóch gniewnych ludzi" ) mają dołączyć do obsady romantycznej komedii "Alfie". Aktorki negocjują zagranie dwóch przyjaciółek z licznego grona ukochanych głównego bohatera, niepoprawnego kobieciarza, w którego wcieli się Jude Law ( "Droga do zatracenia" ). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Eva Mendes najbardziej pożądana

  ...34-latka była pierwsza na liście 99 najbardziej pożądanych kobiet. Uczestnicy ankiety mieli wskazać kobietę o najlepszych kwalifikacjach na idealną dziewczynę lub żonę. Pozycja druga należy do aktorki Megan Fox, a na trzecim znalazła się modelka Marisa Miller. Poprzednio najlepsza Katherine Heigl uplasowała się na miejscu czwartym. Pierwszą dziesiątkę dopełniły Keeley Hazell, Anne Hathaway...

 • Video, DVD: "Alfie"

  W czwartek, 2 czerwca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutuje dramat "Alfie" z Judem Law w tytułowej roli. Aktorowi na planie opowieści partnerowały piękne panie - między innymi Jane Krakowski, Nia Long, Susan Sarandon, Marisa Tomei, Sienna Miller.

 • Nia Long zagra z Ice Cube

  Nia Long ( "Agent XXL" , "Ryzyko" ) obejmie główną rolę żeńską w komedii zatytułowanej "Are We There Yet?". Film będzie opowieścią o mężczyźnie, który musi odbyć długą podróż w towarzystwie... dzieci swojej przyszłej dziewczyny. W postać bohatera wcieli się Ice Cube ( "Kolejny piątek" , "Liczą się tylko Frankliny" ), a zdjęcia ruszają już 17 listopada w kanadyjskim Vancouver.

 • Najgorętsze dziewczyny! Kto na szczycie listy?

  Magazyn "Maxim" opublikował doroczną listę najgorętszych kobiet w show-biznesie. Dowiedz się, kto trafił na 1. miejsce zestawienia!

 • Gwiazdor odmówił modelkom

  Nowojorski hiphopowiec Jay-Z odmówił wspólnych zdjęć z modelkami podczas pokazu bielizny Victoria's Secret.

 • Omar Epps w nowym "Alfiem"

  Omar Epps ( "Dracula 2000" , "Brother" ) dołączy do obsady remake'u filmu "Alfie" (1966), w którym wystąpił Michael Caine. Nowy obraz będzie opowieścią o niepoprawnym podrywaczu, który zostaje zmuszony do zmiany poglądów na temat miłości. Główną rolę w projekcie objął Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ).

Zdjęcia na temat: marisa miller