• Informacje na temat:

  marisa tomei aktorka

Artykuły na temat: marisa tomei aktorka
 • "Imperium": Zdobywczyni Oscara w 2. sezonie serialu!

  Marisa Tomei, zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Mój kuzyn Vinny", dołączyła do obsady serialu "Imperium".

 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.

 • "Leśniczówka": Beata Fido dołączyła do obsady

  ...), przez osiem lat grała w teatrach w USA, po angielsku, co warto podkreślić. Na drodze zawodowej spotkała wiele uznanych osobowości jak Paul Newman, Kate Burton, Marisa Tomei czy dramaturg Arthur Miller, a za główną rolę w sztuce wystawionej w teatrze Jeffa Danielsa w Michigan, dostała nagrodę Best Actress in a Lead Role. W kwietniu aktorka rozpoczęła pracę nad nowym projektem. Bierze udział...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "Imperium": Cookie w więzieniu?

  .... Lenny Kravitz, Alicia Keyes czy Kelly Rowland. Do obsady dołączyła również niedawno zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Mój kuzyn Vinny" Marisa Tomei. Aktorka wcieli się w postać Mimi Whiteman...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Nominacje do Critics' Choice Awards

  ..." - WGN America), Patti LuPone ("Dom grozy" - Showtime), Margo Martindale ("Żona idealna" - CBS), Marisa Tomei ("Imperium" - Fox), B.D. Wong ("Mr. Robot" - USA) Najlepszy film telewizyjny lub(...) ("Saints & Strangers" - National Geographic Channel), Patrick Wilson ("Fargo" - FX) Najlepsza aktorka w serialu komediowym Rachel Bloom ("Crazy Ex-Girlfriend" - The CW), Aya Cash ("You’re the Worst...

 • Najważniejsza jest tajemnica

  - Chciałam grać intelektem, emocjami. Wolałam udowodnić najpierw, że coś potrafię, że mój magnetyzm, o ile go mam, nie wynika z tego, że odważnie zrzucę ubranie - o życiowych rolach, nagości na ekranie i swoim najnowszym filmie mówi amerykańska aktorka Marisa Tomei.

 • Oni zaczynali w operach mydlanych!

  ...dwie nominacje do Oscara. W tej samej produkcji "As The World Turns", która wyświetlana była przez... 54 lata, karierę rozpoczęła Marisa Tomei. Wówczas nie wiązała nawet swojej przyszłości z aktorstwem...

 • Wielkie gwiazdy i "Alfie"

  Zdobywczynie Oscarów Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) oraz Marisa Tomei ( "Dwóch gniewnych ludzi" ) mają dołączyć do obsady romantycznej komedii "Alfie". Aktorki negocjują zagranie dwóch przyjaciółek z licznego grona ukochanych głównego bohatera, niepoprawnego kobieciarza, w którego wcieli się Jude Law ( "Droga do zatracenia" ). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

Zdjęcia na temat: marisa tomei aktorka
 • Marisa Tomei