• Informacje na temat:

  marisa tomei zdjęcia

Artykuły na temat: marisa tomei zdjęcia
 • "Leśniczówka": Beata Fido dołączyła do obsady

  Odcinki z udziałem aktorki zobaczymy najprawdopodobniej po wakacjach. Fido cieszą zdjęcia w plenerze, choć na co dzień też obcuje z miłym otoczeniem - jej azylem jest klimatyczna Saska Kępa.

 • Hugh Grant napisze "Scenariusz na miłość"

  Hugh Grant idzie w ślady Hanka Moody'ego w komedii "Scenariusz na miłość".

 • Wielkie gwiazdy i "Alfie"

  Zdobywczynie Oscarów Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) oraz Marisa Tomei ( "Dwóch gniewnych ludzi" ) mają dołączyć do obsady romantycznej komedii "Alfie". Aktorki negocjują zagranie dwóch przyjaciółek z licznego grona ukochanych głównego bohatera, niepoprawnego kobieciarza, w którego wcieli się Jude Law ( "Droga do zatracenia" ). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Ethan Hawke nie wie, że będzie martwy

  Ethan Hawke ( "Przed wschodem słońca" , "Przed zachodem słońca" ) wystąpi w nowym thrillerze laureata Oscara Sidneya Lumeta - poinformował serwis "Production Weekly". W "Before the Devil Knows You're Dead" aktorowi partnerować będzie Albert Finney ( "Duża ryba" ) oraz Marisa Tomei ( "Factotum" ).

 • Nominacje do Oscara

  We wtorek, 11 lutego, w Los Angeles, o godzinie 5.37. tamtejszego czasu, Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz aktorka Marisa Tomei, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów, najważniejszych nagród światowego kina. Aż w siedmiu kategoriach o Oscary walczyć będzie "Pianista" Romana Polańskiego !

 • Terapeutka Halle Berry

  Halle Berry ( "Kod dostępu" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zagra w najnowszym filmie Luisa Mandokiego ( "Oczy anioła" ), "Need".

 • Clooney zbiera ekipę do filmu!

  George Clooney w swojej najnowszej produkcji - "Farragut North" - najchętniej widziałby w głównych rolach: Philipa Seymoura Hoffmana, Paula Giamattiego i Chrisa Pine`a.

 • Intymnie o Marilyn Monroe

  "Love, Marilyn" to dokumentalny film Liz Garbus, odsłaniający intymne szczegóły o Marilyn Monroe poprzez jej własne słowa. Znane osobistości Hollywood czytają przed kamerą jej odkryte niedawno osobiste notatki, listy i pamiętniki.

 • Clooney potrzebuje statystów

  Zdjęcia do nowego filmu w reżyserii George'a Clooneya -, "The Ides of March", rozpoczynają się w przyszłym miesiącu w Cincinnati. Jak donosi lokalna gazeta, twórcy poszukują "setek statystów".

 • Nia Long zagra z Ice Cube

  Nia Long ( "Agent XXL" , "Ryzyko" ) obejmie główną rolę żeńską w komedii zatytułowanej "Are We There Yet?". Film będzie opowieścią o mężczyźnie, który musi odbyć długą podróż w towarzystwie... dzieci swojej przyszłej dziewczyny. W postać bohatera wcieli się Ice Cube ( "Kolejny piątek" , "Liczą się tylko Frankliny" ), a zdjęcia ruszają już 17 listopada w kanadyjskim Vancouver.

Wideo na temat: marisa tomei zdjęcia
 • Scenariusz na miłość

  15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata - Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez...

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...