• Informacje na temat:

  mariusz kałamaga

Artykuły na temat: mariusz kałamaga
 • Agnieszka Kaczorowska: będzie romans w "Tańcu z gwiazdami"?

  Od kilku tygodni trwają treningi do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - potajemnie, bo chociaż kontrakty podpisała już cała jedenastka uczestników (m.in. aktorzy Katarzyna Sawczuk, Dominika Gwit, Robert Koszucki, dziennikarze Paulina Chylewska i Tomasz Zimoch, wokalistka Natalia Szroeder, kabareciarz Mariusz Kałamaga), wciąż nie ujawniono, kto z kim zatańczy w parze.  Do programu wraca też...

 • "Sanepid": Mariusz Kałamaga w klipie GrubSona!

  Mariusz Kałamaga ściąga swój żółty sweterek i... zakłada biały fartuch! Zagrał w nim obok GrubSona, Jareckiego i DJ-a BRK w teledysku do utworu "Sanepid".

 • Pavlović gotowa na nową edycję "Tańca z gwiazdami"! Zdradziła, co sądzi o udziale Dominiki Gwit!

  ..., Mariusz Kałamaga oraz Dominika Gwit.  I to właśnie informacja o udziale tej ostatniej wzbudziła najwięcej emocji.  Aktorka znana jest w ostatnich latach głównie ze swojej walki z wagą. Gwit najpierw...

 • Kałamaga wysadził dom w powietrze

  Wiadomości z ostatniej chwili - dom wyleciał w powietrze! Podejrzani? Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur.

 • Producenci niezadowoleni z Kammela

  Tomaszowi Kammelowi nie do końca udał się powrót na wizję. Jego nowy program ma bardzo słabą oglądalność, a teraz okazuje się, że producenci chcą odsunąć prezentera w cień Mariusza Kałamagi .

 • Rozbawią nas Andrus i Kałamaga

  Już po raz piętnasty do letniej stolicy Mazur przyjadą znani i lubiani artyści kabaretowi. Mariusz Kałamaga i Artur Andrus zapewniają, że mają swoje sposoby na rozbawienie publiczności w Mrągowie.

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W siódmej edycji popularnego show wystąpią: aktorka Dominika Gwit i Żora Korolyov, piosenkarka Natalia Szroeder i Jan Kliment, kabareciarz Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa, aktor Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, aktorka Katarzyna Sawczuk i Wojtek Jeschke, komentator sportowy Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka Monika Mariotti...

 • Mariusz Kałamaga na Przystanku Woodstock stracił głos (wideo)

  Nie tylko Jurek Owsiak ma problemy z mówieniem podczas Przystanku Woodstock - zobaczcie rozmowę ze zwariowaną ekipą Ja Mmm Chyba Ściebie/Łowcy.Band.

 • ...", a z Mariuszem Kałamagą "Tylko nas dwoje. Just the two of us". W 2006 z Marcinem Hakielem otworzyli w Warszawie szkołę tańca "Hakiel - Akademia Tańca". W 8 lipca 2009 roku urodził im się syn Adam.

 • Mariusz Kałamaga w "Must Be The Music"!

  Członkowie kabaretu Łowcy.B przebrani w kostiumy superbohaterów wystąpili z autorskim repertuarem jako punkowa grupa rozweselająca (w skrócie PGR) Ja MMM Chyba Ściebie. Ale to nie oni najbardziej zachwycili jurorów show Polsatu.

Zdjęcia na temat: mariusz kałamaga