• Informacje na temat:

  mariusz malec i ostałowska

Artykuły na temat: mariusz malec i ostałowska
 • Dominika Ostałowska i Joanna Sydor razem w "M jak miłość". Aż huczy od plotek!

  Jak czytamy w „Twoim Imperium”, Dominika Ostałowska (45 l.) nie musi się lękać spotkań z koleżanką, której związek rozbiła.

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Joanna Sydor i Dominika Ostałowska: Muszą skonfrontować się z trudną przeszłością

  ...przez nią postaci Teresy Makowskiej, kuzynki Mostowiaków w "M jak Miłość". Straciła pracę. Choć Dominika Ostałowska spotkała się z falą krytyki, nie broniła się. Jej winy w tym, że Mariusz Malec opuścił(...) po fachu, Joanna Sydor (42 l.), która niedawno, po latach nieobecności, powróciła na plan "M jak Miłość". Kiedyś poróżnił je mężczyzna, reżyser Mariusz Malec, dawny partner Joanny Sydor i ojciec jej...

 • Ona też odejdzie z "M jak miłość"?

  Krążą plotki, że Dominika Ostałowska chce odejść z "M jak miłość". Co się za tym kryje? Impulsywny charakter, czy może... nowa miłość?

 • Dominika Ostałowska: Chciałaby się jeszcze zakochać!

  Czy Dominika Ostałowska (47 l.) przełamała wreszcie złą passę?

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

 • Dominika Ostałowska wściekła na Foremniak! "To cios"

  ...z Waldemarem Dzikim. Był nim Mariusz Malec, reżyser, którego poznała na planie serialu "Na dobre i na złe". - Malec to nie tylko zdolny reżyser, ale także absolwent filozofii. Zaskakuje wiedzą(...) partnerem był huśtawką emocji. W 2006 r. wspólnie z Mariuszem Malcem wyjechała do Sierra Leone kręcić film dokumentalny. Ona była jego gwiazdą jako ambasadorka UNICEF, on reżyserował. - W egzotycznych...

 • Gdyby to widzowie mieli przyznawać nagrody, otrzymałby ją zapewne Jan Jakub Kolski za swój najnowszy film "Daleko od okna". Jeszcze żadna projekcja nie zakończyła się tak długimi brawami, a publiczność i krytycy nie szczędzili słów uznania dla twórcy. W piątek, 22 września, widzowie obejrzeli sześć kolejnych filmów konkursowych, w tym "Duże zwierzę" Jerzego Stuhra i "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenki.

 • Dominika Ostałowska nie zamierza się poddać!

  Jestem obecnie w takim momencie życia, kiedy poczucie bezpieczeństwa nie jest moim powszednim doświadczeniem - mówi Dominika Ostałowska (45 l.). Nie załamuje jednak rąk, bo wierzy, że musi być lepiej...

 • Dominika Ostałowska boi się samotności?

  Dominika Ostałowska (44 l.) całą swoją miłość przelała na syna. Ale wie, że on kiedyś wyfrunie z gniazda. Nie chce więc już dłużej być samotna.

Zdjęcia na temat: mariusz malec i ostałowska