• Informacje na temat:

  mariusz olszewski

Artykuły na temat: mariusz olszewski
 • "Na Wspólnej": Poznajcie nowego adoratora Olszewskiej! To gangster!

  W 2552. odcinku Olszewska zajmie się umową na wydanie płyty Sandry (Michalina Robakiewicz) i Michela (Mariusz Ochociński). W ramach swoich obowiązków spotka się z ich sponsorem, czyli Ryszardem(...), że prawniczka wpadła szefowi w oko. Hebel zapyta go, czy na miejscu kulturalnej, pięknej i wykształconej kobiety umówiłby się z nim na kolację. Postanowi zaryzykować. Zadzwoni do Olszewskiej...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Mariusz Zaniewski: Z czarnego charakteru w amanta

  Mariusz Zaniewski do tej pory specjalizował się w rolach drani. Choć nie zawsze był mordercą czy złodziejem, jego serialowe postaci zazwyczaj miały mniejsze lub większe grzeszki na sumieniu. Kłamały, szantażowały, zdradzały, porzucały... Teraz możemy zobaczyc jego nowe oblicze. W "Na Wspólnej" i "M jak miłość" wciela się bowiem w amantów!

 • Marina Łuczenko (19 l.), piosenkarka pochodząca z Ukrainy i jej partner Michał Uryniuk (19 l.) odpadli w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nie po raz pierwszy najlepsza okazała się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • "Na Wspólnej": "Proszę zwolnić Zimińską"!

  Takie żądanie mecenas Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) usłyszy od Lidii Czerskiej (Małgorzata Lipmann), żony swojego nowego wspólnika Mariusza (Mariusz Zaniewski).

 • Czy wygra Kryształową Kulę?

  Decyzją widzów polska aktorka z francuskimi korzeniami Elizabeth Duda i jej partner Mario Di Somma odpadli z dalszej rywalizacji w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Najlepsi po raz kolejny okazali się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Na Wspólnej

  Bogdan jest przerażony _ trwa przeszukanie samochodu. Na szczęście policja nie znajduje ukrytych narkotyków. Kiedy Berg spotyka się z Mariuszem _ rzuca...

 • Ivan i Delfin: Odszedł kompozytor

  Wojtek "Olo" Olszewski, gitarzysta, współzałożyciel i kompozytor grupy Ivan i Delfin, nie będzie występował z zespołem na najbliższych koncertach. Powodem takiej decyzji był fakt, że Ivan i Delfin weźmie udział w kampanii wyborczej Samoobrony i Andrzeja Leppera.

 • "M jak miłość": Prawda wychodzi na jaw!

  W ubiegłym tygodniu Marcin pojawił się w domu Korczyńskich - a Mariusz sięgnął po broń. Co wydarzy się dalej?

 • Koniec przygody z tańcem

  Prezenter MTV i lider grupy Afromental, Wojtek Łozowski, odpadł z "Tańca z gwiazdami". A wraz z nim tancerka Blanka Winiarska.

Zdjęcia na temat: mariusz olszewski