• Informacje na temat:

  mariusz pudzianowski taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: mariusz pudzianowski taniec z gwiazdami
 • "Taniec z gwiazdami": Magdalena Szoszyńska rezygnuje z programu!

  Cieszyński, Mariusz Pudzianowski czy Rafał Bryndal. Niestety, ani razu nie udało jej się wywalczyć Kryształowej Kuli. Choć zapewne mogłaby nadal występować w programie, nieoczekiwanie ogłosiła, że rezygnuje(...)Tancerka jest związana z tanecznym show od samego początku. Przypomnijmy, że pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami" wyemitowano w 2005 roku na antenie TVN-u. Magdalena Soszyńska zatańczyła wtedy w parze...

 • Pudzianowski zatańczy!

  Już na wiosnę rusza kolejna, 7 edycja słynnego programu rozrywkowego - "Taniec z gwiazdami". Tym razem sensacją okaże się pojawienie się w niej, do tej pory nie mającej za wiele wspólnego z lekkimi i subtelnymi ruchami na parkiecie gwiazdy. Program tvn zagwarantuje nam taniec z najsilniejszym człowiekiem w Polsce, najsłynniejszym strongmanem - Mariuszem Pudzianowskim (30l.).

 • Prezentacja par IX edycji "Tańca z gwiazdami"

  ...w tańcu. Podstawy będzie wpajać mu Magdalena Soszyńska-Michno, która pokazała swój talent dydaktyczny i cierpliwość, dochodząc do finału VII edycji programu z Mariuszem Pudzianowskim. Marcin Hakiel, który(...) Taniec z Gwiazdami i przetańczył wszystkie poprzednie edycje ze mną przed telewizorem. Mamy nagrane prawie wszystkie odcinki i często do nich wracamy. Uważam, że jest to tak fantastyczny program...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już 25 maja poznamy zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie królują już tylko trzy pary: Magdalena Walach z Cezarym Olszewskim, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki oraz Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską-Michno. Kto z nich dotrwa do końca?

 • Jest już pełna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  ...prezenterka "Wiadomości" w TVP, obecnie gospodyni "Dzień dobry TVN". A oto pełna lista uczestników: Katarzyna Figura Jolanta Pieńkowska Mariusz Pudzianowski Tomasz Schimscheiner (odtwórca roli Andrzeja(...)Dzisiejszy "Fakt" opublikował pełną listę uczestników VII edycji "Tańca z gwiazdami". Przeciętny widz, którego czas, jaki spędza dziennie przez telewizorem, mieści się w rozsądnych granicach...

 • Sensacja w "Tańcu z gwiazdami"

  Tego się nikt nie spodziewał... Z programu "Taniec z gwiazdami" odpadli Katarzyna Figura (46 l.) i Rafał Maserak (25 l.).

 • Pudzian chciał zrezygnować z "Tańca..."!

  Mama Mariusza Pudzianowskiego (31 l.) zdradza, że jej syn poważnie zastanawiał się nad rezygnacją z udziału w "Tańcu z gwiazdami".

 • Nie wystąpi w finale "Tańca..."

  Na nic fakt, że była posągowo piękna w tangu i klubowo rozgrzana w salsie. W półfinale z programem "Taniec z gwiazdami" musiała się pożegnać Tamara Arciuch.

 • Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

  To już pewne - strongman Mariusz Pudzianowski (30 l.) wystąpi w VII edycji TVN-owskiego "Tańca z gwiazdami". Możemy się założyć, że będzie najgorszym uczestnikiem.

 • Walach z Kryształową Kulą!

  Magdalena Walach została laureatką Kryształowej Kuli. Zwyciężczyni siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" nie dała żadnych szans Mariuszowi Pudzianowskiemu, zgarniając za każdy taniec najwyższe oceny jurorów.