• Informacje na temat:

  mariusz pudzianowski zdjęcia

Artykuły na temat: mariusz pudzianowski zdjęcia
 • Mariusz Pudzianowski opublikował emocjonalny wpis: "Nie jestem dzisiaj Francuzem ani żadnym Charlie"

  Mariusz Pudzianowski (38 l.) słynie ze zdecydowanych poglądów, które wyraża w bardzo konkretny sposób. Tym razem odniósł się do tragicznych wydarzeń we Francji. Skomentował je w swoim stylu.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Mariusz Pudzianowski żeni się?

  Mariusz Pudzianowski na swoim Facebooku zamieścił bardzo tajemniczy wpis...

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • Tańczyli o półfinał (zdjęcia!)

  Zagrobelny oraz na finał - Kora i zespół 5th Element. Ale oczywiście najważniejsze w tym programie były i są duety taneczne. Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno pięknie zaprezentowali się(...) Magdalena Walach i Cezary Olszewski, na drugim - niezagrożonym - miejscu znaleźli się Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, na trzecim - Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno. W półfinale nie...

 • Pudzian w "Terminatorze"?

  Mariusz Pudzianowski jest jednym z dwóch kandydatów do głównej roli w filmie "Terminator Salvation, początek przyszłości". O tym, czy pójdzie w ślady Arnolda Scharzeneggera, przekonamy się już we wrześniu.

 • Pudzian zapomniał, że jest facetem!

  Mariusz Pudzianowski , mimo że zawodowo zajmuje się podnoszeniem ciężarów, prywatnie nie lubi się przemęczać i nosić za kobietą walizki. Asystentka strongmana sama musi targać ciężki bagaż.

 • Mucha i Pudzian w filmie "Sąsiady"

  W Łodzi trwają zdjęcia do najnowszego filmu Grzegorza Królikiewicza "Sąsiady".

 • Gwiazdorskie żądania Pudziana

  Uczestnik "Tańca z gwiazdami" - Mariusz Pudzianowski (31 l.) podczas swojego pobytu w Ameryce miał iście hollywoodzkie maniery - pisze "Życie na gorąco". Już na samym początku pod znakiem zapytania stanęła sama jego obecność na imprezie The World's Strongest Man w Nowym Yorku. Negocjacje finansowe wydawały się nie mieć końca. Mariusz żądał więcej, niż organizatorzy byli w stanie zapłacić...

 • Jak mieszkają polscy sportowcy?

  MTV Polska rozpoczęła zdjęcia do czwartej serii formatu "MTV Cribs", w którym kamery stacji odwiedzają domy znanych osób.

Zdjęcia na temat: mariusz pudzianowski zdjęcia