• Informacje na temat:

  mariusz treliński rozmowa

Artykuły na temat: mariusz treliński rozmowa
 • Mariusz Treliński już nie patrzy na Herbuś tak, jak kiedyś! Co takiego się wydarzyło?

  Edyta Herbuś (34 l.) pragnie zostać cenioną aktorką dramatyczną. Wspiera ją w tym jej ukochany, Mariusz Treliński (53 l.), który jednak do niedawna jej ambicje traktował raczej z dystansem. Teraz miał nastąpić przełom i mężczyzna uwierzył w talent swojej partnerki.

 • Reżyser Mariusz Treliński ("Egoiści", "Łagodna", "Pożegnanie jesieni") zadebiutuje w poniedziałek, 26 stycznia, w Metropolitan Opera (Met) inscenizacją dyptyku "Jolanta/Zamek Sinobrodego", silnie inspirowaną filmami z gatunku noir z lat 40. Przed nim żaden polski reżyser nie wystawiał nigdy na tej nowojorskiej scenie.

 • "Barwy szczęścia": Czy to miłość? - rozmowa z Józefem Grzymałą

  ...filmowym. Ponadto jestem statystą ruchowym w operze "Umarłe Miasto" Mariusza Trelińskiego. Tworzę element tła, ale mam okazję współpracować z ambitnymi i utalentowanymi ludźmi. Dużo zapału wkładam w dubbing...

 • Herbuś rozstała się z Trelińskim

  Edyta Herbuś zakończyła swój trwający ponad dwa lata związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim. W rozmowie z jednym z magazynów wyznała, że uczucie między nimi po prostu wygasło!

 • Treliński nie oświadczył się Herbuś

  W ubiegłym tygodniu pojawiła się plotka, że Edyta Herbuś zaręczyła się z ukochanym, Mariuszem Trelińskim . Gwiazdka zapewnia jednak, że partner nie poprosił jej o rękę.

 • Herbuś i Maserak tańczą w operze

  Już dzisiaj wieczorem w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się premiera "Traviaty" Giuseppe Verdiego. Tym razem widzowie, oprócz wielkich śpiewaków operowych, zobaczą na scenie... Edytę Herbuś, Rafała Maseraka, Annę Bosak, Łukasza Czarneckiego i Ewę Szabatin. Jak to możliwe? Odpowiada reżyser przedstawienia - Mariusz Treliński.

 • Herbuś o Trelińskim: On jest idealny

  Edyta wierzy, że ona i reżyser teatralny Mariusz Treliński byli sobie przeznaczeni: "Ciekawie jest obcować z ludźmi, od których można się tak wiele nauczyć, którzy żyją zupełnie inaczej i mają(...) i chwilowe zachwiania. Odczuwanie świata mocniej, głębiej, bardziej - to nas z Mariuszem łączy. To duża siła naszego związku"- wyznaje. Tancerka rzuciła się w wir pracy i bardzo się stara, by w końcu...

 • Steczkowska krytykuje Dodę

  Konflikt w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" pomiędzy wokalistkami Justyną Steczkowską a Dodą wydaje się nie mieć końca.

 • Edyta Herbuś ma nowego faceta. Wygadała się znajoma

  W listopadzie minie rok od rozstania Edyty Herbuś (36 l.) i Mariusza Trelińskiego (55 l.). I choć tancerka oficjalnie mówi, że nie jest z nikim związana, prawda wygląda nieco inaczej.

 • Aktorzy odznaczeni medalem Gloria Artis

  Dyrygent Andrzej Straszyński, choreograf Emil Wesołowski oraz aktorzy Jerzy Radziwiłowicz, Roman Kłosowski i Dorota Stalińska znaleźli się wśród artystów i historyków, których minister kultury odznaczył w środę, 27 marca, w Warszawie medalami "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Wideo na temat: mariusz treliński rozmowa
 • Herbuś wpatrzona w swojego mistrza!

  Ostatnio głośno o sukcesie Mariusza Trelińskiego, którego dwie opery - "Jolanta" i "Zamek Sinobrodego" - wystawione zostały w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Reporterka "Dzień dobry TVN" postanowiła więc przydybać reżysera i porozmawiać z nim o operze. Obecna podczas rozmowy "aktorka intuicyjna" Edyta Herbuś nie kryła uwielbienia dla swojego partnera i mistrza. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.