• Informacje na temat:

  mariusz zaniewski rodzice

Artykuły na temat: mariusz zaniewski rodzice
 • Mariusz Zaniewski: Z czarnego charakteru w amanta

  Mariusz Zaniewski do tej pory specjalizował się w rolach drani. Choć nie zawsze był mordercą czy złodziejem, jego serialowe postaci zazwyczaj miały mniejsze lub większe grzeszki na sumieniu. Kłamały, szantażowały, zdradzały, porzucały... Teraz możemy zobaczyc jego nowe oblicze. W "Na Wspólnej" i "M jak miłość" wciela się bowiem w amantów!

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • “Na Wspólnej": Romans z żonatym szefem!

  Wszystko wskazuje na to, że Olka Zimińska (Marta Wierzbicka) kocha kłopoty albo kłopoty kochają ją. Niebawem wplącze się w romans z żonatym szefem, Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski). Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Ogłoszenie zaręczyn

  Marek i Ewa przyjadą do Grabiny, by poinformować o swoich zaręczynach. Seniorzy rodu będą bardzo uszczęśliwieni tak dobrą nowiną.

 • "Na Wspólnej": Koniec romansu Oli i Czerskiego

  Olka (Marta Wierzbicka) na własnej skórze przekona się, że Czerski (Mariusz Zaniewski) to ściemniacz i zdrajca, dlatego zakończy swój burzliwy romans! Poznaj szczegóły!

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

 • Sercowe problemy Ingi

  Inga (Małgorzata Socha) decyduje się spędzić weekend z Rafałem (Michał Rolnicki), choć nadal myśli o Piotrze (Mariusz Zaniewski). Jak zareaguje, gdy wieczorem w przeddzień wyjazdu w jej drzwiach niespodziewanie stanie Matysiak? Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"? Uwaga, spoilery!

 • "Na Wspólnej": Upojne noce z szefem!

  Młoda Zimińska już niebawem wplącze się w gorący romans z Mariuszem Czerskim! Szef zapewni ją, że jego małżeństwo to fikcja i wynajmie mieszkanie, by móc umawiać się z Olą na romantyczne schadzki!

 • "M jak miłość": Podwójne oświadczyny

  ...zaręczynowy zobaczy ponadto Christopher (Mariusz Zaniewski), adorator Ewy. To będzie odpowiedź Szeflerowej na jego wyznanie, że zawróciła mu w głowie. Powtórka z zaręczyn Romantyczna powtórka oświadczyn(...) i Antek zrobili sobie następnego dnia wagary. A chłopcy ucieszą się, rzecz jasna, na wieść o tym, że ich rodzice planują ślub. Od początku przecież bawili się w swatów. Później Marek Mostowiak, jako...

 • "Na Wspólnej": Ola będzie cierpiała!

  Twoja bohaterka w serialu "Na Wspólnej" ma wyjątkowy talent do popadania w tarapaty. Problem narkotykowy, romans z szefem... - Rzeczywiście, Ola poza Czerskim (Mariusz Zaniewski) świata nie widzi(...), dorosłym życiu. Ja przeszłam przyśpieszony kurs dojrzewania. Kto wpadł na pomysł, byś zgłosiła się do serialu - Ty, a może Twoi rodzice? - Waldek Obłoza, czyli serialowy Roman, był gościem naszego...