• Informacje na temat:

  mariusz zaniewski z żoną

Artykuły na temat: mariusz zaniewski z żoną
 • Mariusz Zaniewski: Z czarnego charakteru w amanta

  Mariusz Zaniewski do tej pory specjalizował się w rolach drani. Choć nie zawsze był mordercą czy złodziejem, jego serialowe postaci zazwyczaj miały mniejsze lub większe grzeszki na sumieniu. Kłamały, szantażowały, zdradzały, porzucały... Teraz możemy zobaczyc jego nowe oblicze. W "Na Wspólnej" i "M jak miłość" wciela się bowiem w amantów!

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • "Na Wspólnej": Żona wyrzuci Czerskiego z domu!

  Na jaw wyjdzie, że Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski), szef Olki (Marta Wierzbicka), pokłócił się z żoną i nie ma gdzie mieszkać. Będzie nocował w... biurze. Sprawdź szczegóły!

 • Krystyna Janda reżyseruje

  W stołecznym Teatrze Polonia trwają próby przed piątkową (9 lipca) premierą spektaklu "Przygoda" na podstawie sztuki węgierskiego pisarza Sandora Maraiego. Spektakl reżyseruje Krystyna Janda. Na scenie występują m.in. Edyta Olszówka, Beata Ścibakówna, Jan Englert i Wiesław Komasa.

 • "Na Wspólnej": Żona Czerskiego brutalnie rozprawia się z Olą!

  Do czego zdolna jest kobieta, która nakrywa męża na zdradzie i to na dodatek z dużo młodszą od siebie kochanką? Jak silna musi być kochanka, żeby przeżyć starcie z dojrzałą i pewną siebie, żoną swojego faceta? Przekonamy się o tym już dziś, kiedy żona Czerskiego niezapowiedzianie wpadnie do jego mieszkania, a drzwi otworzy jej półnaga Ola!

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • "Na Wspólnej": Oto żona Czerskiego! Przyłapie męża w dwuznacznej sytuacji z Olą!

  Niebawem Ola (Marta Wierzbicka) będzie miała okazję poznać Lidię (Małgorzata Lipmann), żonę swojego szefa Mariusza (Mariusz Zaniewski). Czerska zastanie ich w dwuznacznej sytuacji! Poznaj szczegóły!

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

 • Mariusz Zaniewski u Krystyny Jandy!

  Dobra wiadomość dla fanów serialowego Aleksa Febo z "BrzydUli": aktualnie Mariusza Zaniewskiego możemy oglądać w premierowym spektaklu "Przygoda" w Teatrze Polonia w Warszawie!

 • ​"Na Wspólnej": Ola dostanie w twarz od żony kochanka!

  Spotkanie Oli (Marta Wierzbicka) oko w oko z Czerską (Małgorzata Lipmann), żoną jej szefa i kochanka Mariusza (Mariusz Zaniewski), skończy się dla niej siarczystym policzkiem. Poznaj szczegóły!