• Informacje na temat:

  mark david

Artykuły na temat: mark david
 • "Dobry omen": Mark Gatiss oraz Steve Pemberton dołączają do obsady

  Mark Gatiss ("Sherlock") oraz Steve Pemberton ("Happy Valley") dołączyli do obsady serialu "Dobry omen" na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta.

 • David Lynch potwierdza powrót do "Miasteczka Twin Peaks"

  David Lynch poinformował na Twitterze, że osiągnął porozumienie ze stacją Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") w sprawie powrotu do "Miasteczka Twin Peaks". Artysta wyreżyseruje wszystkie odcinki show!

 • "Agenci NCIS": Mark Harmon wyprodukuje serial o Navy SEALs

  Mark Harmon, czyli serialowy Jethro Gibbs, połączy siły ze stacją CBS i zrealizuje serial na podstawie bestsellerowej powieści.

 • "Foxcatcher" : Psychopata na skraju rozpaczy

  "Foxcatcher" to historia braci Schultzów - Marka (Channing Tatum) i Davida (Mark Ruffalo) - zapaśników, którzy wpadają w ramiona psychopatycznego milionera, gotowego oddać wszystko za zwycięstwo na Olimpiadzie.

 • "Dobry omen": Nadchodzi apokalipsa. Na ratunek śpieszą Anioł i Demon

  David Tennant i Michael Sheen mają kilka dni na uratowanie świata. Amazon Prime udostępnił najnowszy zwiastun serialu!

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

 • David S. Goyer opuszcza swój serial

  ...i twórca usuwa się w cień produkcji. David S. Goyer choć nie odchodzi całkowicie, jednak nie będzie brać codziennego udziału w pracy a także już przestanie opiekować się literacką stroną show. Odejście Goyera to nie pierwszy zgrzyt w produkcji - w październiku serial opuścił Mark Guggenheim, scenarzysta i producent "FlashForward: Przebłysk jutra". Serial na nowo w telewizji od 18 marca...

 • "Miasteczko Twin Peaks" wraca w 2016 roku!

  Stacja Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") zaprezentowała specjalny materiał anonsujący powrót do "Miasteczka Twin Peaks". Jednym z producentów wykonawczych show, którego premierę zaplanowano na 2016 rok, jest David Lynch.

 • Nowe "Miasteczko Twin Peaks" pod znakiem zapytania?

  Nowe odcinki "Miasteczka Twin Peaks" prawdopodobnie powstaną. Niestety wśród twórców zabraknie najważniejszego nazwiska - Davida Lyncha.

 • Kyle MacLahlan wróci do Twin Peaks

  Kyle MacLahlan powtórzy rolę agenta Dale'a Coopera w kontynuacji kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Premiera nowej produkcji stacji Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") zaplanowana jest na 2016 rok.

Zdjęcia na temat: mark david
Wideo na temat: mark david
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Adrenalina 2 - Pod napięciem

  W kinowym hicie ADRENALINA z 2006 roku Chev Chelios (Jason Statham) był przez dwadzieścia cztery godziny bardzo zajęty: walczył i zabijał, aby utrzymać w swoim organizmie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny, jaką mu wstrzyknięto. W sequelu ADRENALINA 2 - POD NAPIĘCIEM (CRANK HIGH VOLTAGE) ponownie spotykamy Cheva, który po tym, jak udało mu się przeżyć, rozpoczyna całkiem nowy dzień. Film zaczyna się w miejscu, w którym skończył się...

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

Dyskusje na temat: mark david