• Informacje na temat:

  mark hamill aktor

Artykuły na temat: mark hamill aktor
 • "The Witcher": Mark Hamill zagra Vesemira?

  Dzieje się na Twitterze! Na sugestię jednego z użytkowników, że Vesemira powinien zagrać Mark Hamill (czyli Luke Skywalker z "Gwiezdnych wojen") z właściwym sobie poczuciem humoru odpowiedział sam aktor.

 • Mark Hamill jako Joker w "Batmanie"

  Mark Hamill, znany z kreacji Luke'a Skywalkera w filmach "Nowa nadzieja" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" , jest głównym kandydatem do roli Jokera w kontynuacji obrazu "Batman - Początek" . Decyzja, kto zagra słynny komiksowy "czarny charakter", zostanie podjęta w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

 • "Templariusze": Mark Hamill jako Talus w zwiastunie drugiego sezonu

  Luke Skywalker w roli templariusza? Jak najbardziej. Aktor zagra jedną z głównych ról w drugim sezonie serialu "Templariusze". Zobaczcie zwiastun!

 • Hamill kontra Lucas

  Mark Hamill, 52-letni amerykański aktor, zdobył ćwierć wieku temu wielką sławę rolą Luke'a Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach". Obecnie pozostały po niej jednak tylko wspomnienia oraz wielki żal, który aktor żywi do twórcy gwiezdnej sagi, George'a Lucasa.

 • "Wiedźmin": Kristofer Hivju w drugim sezonie! Mads Mikkelsen jako Vesemir i inne castingowe plotki

  Nowe wieści z planu! Tym razem redaktorzy Redanian Intelligence, powołując się na rzetelne źródło, przedstawia opisy castingowe postaci, jakie prawdopodobnie pojawią się w drugim sezonie. Na razie lista jest dość krótka, ale bardzo, bardzo interesująca.

 • Mark Hamill krytykuje Ewana McGregora

  Mark Hamill, aktor odtwarzający główną rolę w trzech środkowych epizodach cyklu "Gwiezdne wojny" , skomentował wypowiedź Ewana McGregora, który wystąpi w realizowanym obecnie drugim odcinku pierwszej trylogii. McGregor ("Trainspotting", "Moulin Rouge" ), czyli Obi Wan Kenobi z "Mrocznego widma", wyraził niedawno swoje niezadowolenie z tytułu planowanego obrazu "Attack of the Clones" ("Atak

 • "Wiedźmin": Znamy odtwórcę roli Vesemira!

  Od dłuższego czasu w sieci krążyły plotki, że w rolę Vesemira może wcielić się Mark Hamill, a rolę zaproponowano innym popularnym wśród fanów "Wiedźmina" aktorom. Według doniesień Daniela Richtmana, na którego wpis na Twitterze powoływali się redaktorzy RI, rola Vesemira została zaoferowana dwóm uwielbianym przez fanów aktorom, mianowicie Michaelowi Keatonowi i Madsowi Mikkelsenowi. Niestety...

 • Wraca do "Gwiazdnych wojen"?

  Mark Hamill, który w oryginalnej trylogii "Gwiezdne wojny" wcielił się w rolę Luke'a Skywalkera, chciałby, aby w przygotowywanej nowej części gwiezdnej sagi pojawili się aktorzy, znani już z kultowej serii, m.in. Carrie Fisher i Harrison Ford.

 • "Templariusze": "Nie mogłem przepuścić okazji do zagrania w serialu" - rozmawiamy z Tomem Cullenem

  O drugim sezonie "Templariuszy", współpracy z Markiem Hamillem, "Orphan Black", filmie "Pink Wall" i Tatianie Maslany rozmawiamy z odtwórcą roli Landriego, Tomem Cullenem.

 • Luke Skywalker krytykuje

  Mark Hamill, który zagrał Luke'a Skywalkera w kultowej trylogii George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" , powiedział w jednym z niedawnych wywiadów, że nowe epizody gwiezdnej serii są mniej zabawne od oryginału. Zdaniem aktora, nowe części cyklu są po prostu zbyt poważne.