• Informacje na temat:

  mark hamill aktor

Artykuły na temat: mark hamill aktor
 • "The Witcher": Mark Hamill zagra Vesemira?

  Dzieje się na Twitterze! Na sugestię jednego z użytkowników, że Vesemira powinien zagrać Mark Hamill (czyli Luke Skywalker z "Gwiezdnych wojen") z właściwym sobie poczuciem humoru odpowiedział sam aktor.

 • Mark Hamill jako Joker w "Batmanie"

  Mark Hamill, znany z kreacji Luke'a Skywalkera w filmach "Nowa nadzieja" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" , jest głównym kandydatem do roli Jokera w kontynuacji obrazu "Batman - Początek" . Decyzja, kto zagra słynny komiksowy "czarny charakter", zostanie podjęta w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

 • "Templariusze": Mark Hamill jako Talus w zwiastunie drugiego sezonu

  Luke Skywalker w roli templariusza? Jak najbardziej. Aktor zagra jedną z głównych ról w drugim sezonie serialu "Templariusze". Zobaczcie zwiastun!

 • Hamill kontra Lucas

  Mark Hamill, 52-letni amerykański aktor, zdobył ćwierć wieku temu wielką sławę rolą Luke'a Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach". Obecnie pozostały po niej jednak tylko wspomnienia oraz wielki żal, który aktor żywi do twórcy gwiezdnej sagi, George'a Lucasa.

 • Mark Hamill krytykuje Ewana McGregora

  Mark Hamill, aktor odtwarzający główną rolę w trzech środkowych epizodach cyklu "Gwiezdne wojny" , skomentował wypowiedź Ewana McGregora, który wystąpi w realizowanym obecnie drugim odcinku pierwszej trylogii. McGregor ("Trainspotting", "Moulin Rouge" ), czyli Obi Wan Kenobi z "Mrocznego widma", wyraził niedawno swoje niezadowolenie z tytułu planowanego obrazu "Attack of the Clones" ("Atak

 • Wraca do "Gwiazdnych wojen"?

  Mark Hamill, który w oryginalnej trylogii "Gwiezdne wojny" wcielił się w rolę Luke'a Skywalkera, chciałby, aby w przygotowywanej nowej części gwiezdnej sagi pojawili się aktorzy, znani już z kultowej serii, m.in. Carrie Fisher i Harrison Ford.

 • Luke Skywalker krytykuje

  Mark Hamill, który zagrał Luke'a Skywalkera w kultowej trylogii George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" , powiedział w jednym z niedawnych wywiadów, że nowe epizody gwiezdnej serii są mniej zabawne od oryginału. Zdaniem aktora, nowe części cyklu są po prostu zbyt poważne.

 • Obsada "Gwiezdnych wojen 7" ujawniona

  Producenci "Star Wars: Episode VII" na specjalnej konferencji dla prasy ogłosili nazwiska aktorów, którzy pojawią się w najnowszej odsłonie cyklu.

 • Ruszyły zdjęcia do "Gwiezdnych wojen"

  W piątek, 16 maja, w brytyjskim kompleksie studyjnym Pinewood Studios ruszyły zdjęcia do filmu "Star Wars: Episode VII".

 • Gwiazdy "Gry o tron" w nowych "Gwiezdnych wojnach"

  Znani z "Gry o tron" - Gwendoline Christie oraz Miltos Yerolemou, dołączyli do obsady kolejnej części "Gwiezdnych wojen". Reżyserem siódmej już odsłony gwiezdnej sagi jest J.J. Abrams ("Star Trek", "Super 8").