• Informacje na temat:

  mark ruffalo zdjęcia

Artykuły na temat: mark ruffalo zdjęcia
 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • BAFTA: "Ida" nominowana!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu dzieł nominowanych do tegorocznej nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny - podaje w piątek, 9 stycznia, brytyjska prasa.

 • Mark Ruffalo: 600 castingów

  Mark Ruffalo zagrał niedawno z Keirą Knightly w filmie "Zacznijmy od nowa". A czy jemu samemu zdarzało się zaczynać wszystko od początku?

 • Mark Ruffalo nie zagra w "Signs"

  Informowaliśmy niedawno, iż w obrazie "Signs", najnowszym filmie M. Night Shyamalana ( "Szósty zmysł" , "Niezniszczalny" ) u boku Mela Gibsona wystąpi Mark Ruffalo ("You Can Count On Me"). Niestety problemy zdrowotne zmusiły młodego aktora do zrezygnowania z udziału w filmie.

 • Zastąpi Jamesa Bonda

  Mark Ruffalo, bohater głośnego thrillera "Zodiak", zastąpi Daniela Craiga ("Casino Royale") w filmie "Blindness". Obraz będzie ekranizacją bestellerowej powieści laureata Nagrody Nobla Jose Saramago "Miasto ślepców".

 • Gwiazdorski "The Castle"

  Informowaliśmy już, że Robert Redford kończy negocjacje z wytwórnią DreamWorks dotyczące swego udziału w filmie "The Castle". Producenci prowadzą także rozmowy z Markiem Wahlbergiem, a ostatnio poinformowali, że do obsady dołączy Mark Ruffalo ("You Can Count on Me", "Committed").

 • Matt Damon, trzy kobiety i Nowy Jork

  Matt Damon ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), Mark Ruffalo ( "Tatuaż" ) i Anna Paquin ( "Fortepian" ) wystąpią w filmie Kennetha Lonergana zatytułowanym "Margaret". Reżyser obrazu pracował do tej pory jako scenarzysta i ma na swym koncie fabuły takich przebojów, jak "Depresja gangstera" i "Gangi Nowego Jorku" .

 • Prawdziwi faceci płaczą

  Mark Ruffalo, Ethan Hawke i Amanda Peet wystąpią w debiucie reżyserskim Briana Goodmana "Real Men Cry".