• Informacje na temat:

  mark strong zdjęcia

Artykuły na temat: mark strong zdjęcia
 • "Deep State": Mark Strong zagra główną rolę w nowym serialu

  ...latach zostaje wciągnięty w tajemniczy spisek, zagra Mark Strong. Aktor znany jest z takich produkcji jak "Szpieg", "Wróg numer jeden" czy "Sherlock Holmes". Zdjęcia do serialu rozpoczęły się...

 • "Gang Rosenthala" : Dokładnie tak jak w filmie

  Pięć zamaskowanych osób - czterech mężczyzn i jedna kobieta - napada na Narodowy Bank Rumunii. Kradną gigantyczną ilość "narodowej" gotówki. Wszyscy naoczni świadkowie, łącznie z pracownikami banku, są przekonani, że to plan filmowy pierwszego rumuńskiego filmu akcji. Całe zajście obserwuje nieśmiały Virgil, lokalny kelner, który zachwycony nowoczesnymi "możliwościami" rumuńskiej kinematografii postanawia zostać operatorem filmowym.

 • Gwiazdorzy w centrum zamieszek

  Hollywoodzkie gwiazdy, Antonio Banderas i Frieda Pinto nie przerwali prac nad filmem, do którego zdjęcia powstają w owładniętej zamieszkami Tunezji. Aktorzy "Black Gold" planują dokończyć produkcję niedaleko ośrodka turystycznego Hammamet.

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Uwielbiam niejednoznacznych bohaterów" - Alistair Petrie o drugim sezonie "Deep State"

  O drugim sezonie serialu "Deep State", złotym wieku telewizji, pracy we Francji i przyjaźni z Markiem Strongiem opowiada nam Alistair Petrie.

 • Zdjęcia z planu "Sherlocka"

  Ekipa Guy'a Ritchiego znajduje się w tej chwili w Manchesterze, gdzie realizowane są zdjęcia do najnowszego filmu twórcy "Przekrętu" - "Sherlocka Holmesa". Przyjrzyjmy się dwóm głównym bohaterom.

 • "Gotowe na wszystko" od A do Z

  ...był mordercą", które wypowiedziała do syna po tym jak wyznał, że jest gejem, usłyszał kiedyś Marc Cherry z ust swojej matki. D jak Danton James. Aktor wcielający się w przystojnego Marka Delfino(...) przerwać zdjęcia, ale aktorka zacisnęła zęby i dokończyła scenę. Chociaż w serialu Eddie i Susan serdecznie się nienawidziły, w życiu prywatnym Nicollette Sheridan i Teri są bardzo dobrymi...

 • Viggo Mortensen w filmie o nazistach

  Viggo Mortensen ( "Władca Pierścieni" ) wystąpi w adaptacji wielokrotnie nagradzanej sztuki "Good" autorstwa CP Taylor. Gwiazdorowi partnerować będą brytyjscy aktorzy Jason Isaacs ("Wiek namiętności") i Mark Strong ( "Tristan i Izolda" ).

 • Marcin Walewski u boku gwiazd

  Zakończyły się zdjęcia do międzynarodowego filmu "Closer to the Moon". W jednej z ról wystąpi w nim młody polski aktor Marcin Walewski.

 • Polak u boku amerykańskiej gwiazdy

  Zakończyły się zdjęcia do filmu "Closer to the Moon", w którym jedną z ról, obok nominowanej do Oscara Amerykanki Very Farmigi, zagrał polski 14-latek Marcin Walewski.