• Informacje na temat:

  mark zuckerberg

Artykuły na temat: mark zuckerberg
 • Mark Zuckerberg (33 l.) i Priscilla Chan (32 l.) właśnie po raz drugi zostali dumnymi rodzicami! Szef Facebooka pochwalił się tym wydarzeniem oczywiście za pośrednictwem swojego portalu.

 • Twórca Facebooka poznał aktora

  Odtwórca głównej roli w filmie "The Social Network" Jesse Eisenberg wreszcie miał okazję poznać pierwowzór swojej postaci. Aktor i Mark Zuckerberg, twórca serwisu Facebook, spotkali się w programie rozrywkowym "Saturday Night Live".

 • Mark Zuckerberg (32 l.) oświadczył wczoraj za pomocą swojego fanpage’a oraz Instagrama, że spodziewa się wraz ze swoją żoną kolejnego dziecka! Zdradził także płeć następnego członka rodziny!

 • Twórca Facebooka o filmie Finchera

  Założyciel Facebooka - Mark Zuckerberg - skrytykował film "Social Network", twierdząc, że jedyną prawdziwa rzeczą w obrazie Davida Finchera jest... ubranie głównego bohatera.

 • Mark Zuckerberg (31 l.) został ojcem! Jeden z najbogatszych ludzi na świecie ogłosił to oczywiście na... Facebooku!

 • Najgorzej ubrany aktor

  Choć widnieje na szczytach list najseksowniejszych aktorów, tym razem mu się nie udało. Robert Pattinson został przez magazyn "Esquire" ogłoszony najgorzej ubranym mężczyzną Hollywood.

 • Marck Zuckerberg z żoną na spacerze po Rzymie

  Mark Zuckerberg (32 l.), założyciel popularnego portalu społecznościowego Facebook, to jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Można powiedzieć, że w życiu udaje mu się wszystko. Nie tylko nieźle zarabia, ale też stworzył szczęśliwą rodzinę, której stara się dawać wszystko to, co najlepsze. Niedawno w ramach relaksu wraz z żoną Priscillą udał się do Rzym. By uniknąć nadmiernego zainteresowania...

 • Aniston topless? Najgorętsza!

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston, została doceniona przez amerykańskich mężczyzn. 42-letnią aktorka otrzyma nagrodę Decade of Hotness, przyznawaną przez widzów stacji Spike TV.

 • Twórca Facebooka ożenił się

  Mark Zuckerberg nie jest już kawalerem. 28-letni założyciel portalu społecznościowego Facebook i jeden z najbogatszych Amerykanów poślubił w sobotę (19 maja) w Kalifornii 27-letnią Priscillę Chan.

 • Rihanna chce pomóc dopaść zbrodniarza

  Pochodząca z Barbadosu gwiazda pop Rihanna weźmie udział w akcji mającej na celu ujęcie ugandyjskiego zbrodniarza wojennego, Josepha Kony.

Zdjęcia na temat: mark zuckerberg
Wideo na temat: mark zuckerberg
 • Mark Zuckerberg został ojcem!

  Mark Zuckerberg (31 l.) po raz pierwszy został ojcem! Dobrą nowinę założyciel Facebooka ogłosił w oryginalny sposób. Wraz z żoną Priscillą napisali długi list do swojej córeczki Max. Oprócz refleksji nad światem oraz jego przyszłością, pojawiły się również czułe wyznania miłości do nowego członka rodziny. Mark i Priscilla są małżeństwem od 2012 roku, jednak poznali się już w 2004 roku. Para od

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Adrenalina 2 - Pod napięciem

  W kinowym hicie ADRENALINA z 2006 roku Chev Chelios (Jason Statham) był przez dwadzieścia cztery godziny bardzo zajęty: walczył i zabijał, aby utrzymać w swoim organizmie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny, jaką mu wstrzyknięto. W sequelu ADRENALINA 2 - POD NAPIĘCIEM (CRANK HIGH VOLTAGE) ponownie spotykamy Cheva, który po tym, jak udało mu się przeżyć, rozpoczyna całkiem nowy dzień. Film zaczyna się w miejscu, w którym skończył się...