• Informacje na temat:

  marka davida

Artykuły na temat: marka davida
 • Anna Torv w nowym serialu Davida Finchera!

  ..." autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshakera. Fabuła serii dotyczyć będzie śledztw, jakie przeprowadził Douglas (agent specjalny FBI oraz jeden z pierwszych psychologów, który zajął się profilowaniem...

 • "Foxcatcher" : Psychopata na skraju rozpaczy

  "Foxcatcher" to historia braci Schultzów - Marka (Channing Tatum) i Davida (Mark Ruffalo) - zapaśników, którzy wpadają w ramiona psychopatycznego milionera, gotowego oddać wszystko za zwycięstwo na Olimpiadzie.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Ashley Judd dołącza do obsady

  Ashley Judd, aktorka znana z takich filmów jak "Kolekcjoner", "Podwójne zagrożenie" czy "Urodzeni mordercy", dołączyła do obsady kontynuacji kultowego serialu Davida Lyncha.

 • Powrót serialu "Z archiwum X"! Będzie 6 nowych odcinków

  Stacja Fox zrealizuje nową serię "Z archiwum X". Scenariusz do najnowszej produkcji napisze Chris Carter - twórca poprzednich odcinków cyklu. Do ról niezastąpionych agentów FBI powrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

 • Claire postanawia wrócić do Steve'a. Kelly zwierza się Markowi ze swojego problemu z narkotykami. David kupuje połowę udziałów w klubie After Dark.

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Karolina Wydra zagra w serialu "Miasteczko Twin Peaks"

  Premierę trzeciego sezonu serialu "Miasteczko Twin Peaks" wyznaczono na 2017 rok. W obsadzie zobaczymy m.in. Naomi Watts, Davida Duchovny'ego, Amandę Seyfried, Monicę Bellucci oraz Polkę, Karolinę Wydrę (35 l.).

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  ...„Twin Peaks” autorstwa Davida Lyncha i Marka Frosta to serial, który wszedł do kanonu inteligentnych i zaskakujących produkcji telewizyjnych. Historia śledztwa w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny z małego miasteczka – Laury Palmer – z odcinka na odcinek staje się coraz dziwniejsza, przekraczając niezauważalnie granicę między jawą a koszmarem sennym. Agent FBI, Dale Cooper, poszukując sprawcy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maja Bohosiewicz jako seksowna Sabrina!

  W pierwszym odcinku bieżącej edycji przebrała się za Dodę, tydzień później oglądaliśmy ją w repertuarze niemieckiej grupy Rammstein. W najbliższą sobotę Maja Bohosiewicz zaśpiewa hit Sabriny "Boys".