• Informacje na temat:

  marka emilio

Artykuły na temat: marka emilio
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka-Klynstra w wielkim telewizyjnym hicie!

  ...należała do zespołu gdańskiego Teatru Wybrzeże, z którym związała się jeszcze jako studentka. Była też wtedy wokalistką grupy Lola Band wykonującej piosenki z repertuaru Marka Grechuty, Ewy Demarczyk...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  ...prezentują się w gablocie. Jej życie zawodowe się ustabilizuje, a co z uczuciami? - Agata umie wyciągać wnioski. Niedawno pojechała na kongres kardiologiczny do Nałęczowa, gdzie spotkała Marka (Jan...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka marzy o roli w filmie muzycznym...

  .... Była też wtedy wokalistką grupy Lola Band wykonującej piosenki z repertuaru Marka Grechuty, Ewy Demarczyk i Maanamu. - Niestety, od kiedy rozstałam się z Teatrem Wybrzeże i przeniosłam do Warszawy...

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • "Na dobre i na złe": Konfrontacja w Nałęczowie - rozmowa z Emilią Komarnicką

  Wpadła w wir pracy. Wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze, a w międzyczasie przysypia przy filiżance kawy. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Omal nie wpadnie w ramiona Marka, do którego ma słabość, i zbliży się do Adama, co nie spodoba się zazdrosnej o niego Wiktorii.

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • "Na dobre i na złe: Marek Bukowski nie odchodzi z serialu!

  Aktor Marek Bukowski, czyli serialowy dr Piotr Gawryło, nie żegna się z Leśną Górą! Na swoim oficjalnym profilu w portalu Facebook ogłosił, że jego postać powróci!

 • Granie w telenoweli jest wyniszczające

  Katarzynę Herman znamy głównie z ról silnych, zdecydowanych kobiet w serial ach "Ekipa", "Magda M." czy "Odwróceni". Aktorka ma również na swym koncie świetny występ w filmie "Wszystko co kocham" oraz wiele cenionych kreacji teatralnych. W rozmowie z Emilią Chmielińską wyznaje, co lubi czytać, kiedy zagląda do kuchni, dlaczego nęci ją zapach czekolady, skąd się wzięła jej miłość do teatru i co myśli o aktorach, grających w reklamach.

Zdjęcia na temat: marka emilio