• Informacje na temat:

  marka kojarzy

Artykuły na temat: marka kojarzy
 • Nie żyje aktor i reżyser Marek Nowakowski

  Przyczyną śmierci aktora był nowotwór. Marek Nowakowski zadebiutował na deskach teatralnych w 1967 roku w roli młodego Inny w "Karierze Artura Ui" Bertolta Brechta w reżyserii Mieczysława Górkiewicza na scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Rok później ukończył PWST w Krakowie. Grywał w filmach i serialach, jednak głównie drugoplanowe role. Możemy kojarzyć go z epizodów w "Ojcu Mateuszu...

 • "Zespół kompletny" (wywiad z grupą Osada Vida)

  Na początku listopada pojawiła się piąta płyta grupy Osada Vida - "The After-Effect". O tym wydawnictwie opowiedział nam wokalista i autor tekstów tej formacji - Marek Majewski.

 • "M jak miłość": Marek grozi chłopakowi córki

  ...? Było, minęło! - Umarł król, niech żyje król? - Teraz: Bartek. Nawet fajny. Jest zdystansowany, zbuntowany, ale to inteligentny i sympatyczny chłopak. Pewnie go kojarzysz, bo jest stąd...

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

 • Marek Kondrat wraca na ekrany

  Kojarzony ostatnio głównie z reklamą jednego z banków - Marek Kondrat, już niebawem w telewizji TVN Style poprowadzi swój autorski program "Świat win Marka Kondrata", w którym opowiadać będzie o tajnikach produkcji wina, jego historii, a także nauczy, jak rozpoznawać poszczególne odmiany i jakość - pisze "Rewia". Na potrzeby programu, Kondrat wyruszył więc w podróż do winnic we Włoszech, Francji...

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Powrót Janusza Wojtali

  Na komendzie pojawi się posterunkowy Wojtala (Sasza Reznikow), którego widzowie mogą kojarzyć z pierwszych sezonów serialu Czwórki.

 • Marilyn Manson: 9 rzeczy, których mogliście o nim nie wiedzieć

  Nikt przez ostatnie lata nie naprzykrzał się tak często konserwatywnej grupie Amerykanów jak Marilyn Manson i nikt, według ich opinii, nie demoralizował młodzieży tak mocno jak ten muzyk wraz ze swoim zespołem.

 • Kinga Rusin w USA przeżyła nie tylko szczęśliwe, ale i dramatyczne chwile. Co się wydarzyło?

  Kinga Rusin (48 l.) zabrała ukochanego w podróż do USA. Przeszłość odżyła. Ten kraj kojarzy się jej z byłym mężem. W Stanach przeżyła wiele chwil, nie zawsze szczęśliwych. Po latach ujawniła, co się działo za zamkniętymi drzwiami domu jej i Tomasza Lisa. Okazuje się, że dziennikarka zmagała się z depresją poporodową.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

Zdjęcia na temat: marka kojarzy
Wideo na temat: marka kojarzy
 • Rafał Maślak o butach za kilka tysięcy

  Kupowanie bardzo drogich ubrań kojarzy mi się ze snobizmem – mówi Rafał Maślak. Model uważa, że można wyglądać ciekawie w ubraniach z popularnych sieci odzieżowych. On sam na co dzień zakłada(...) tysięcy, to nie, nie mam takiej potrzeby. Kojarzy mi się to ze snobizmem. Są piękne rzeczy we miarę przyzwoitej cenie, np. buty – mówi Rafał Maślak.

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

Dyskusje na temat: marka kojarzy
 • Re: "O mnie się nie martw": Marta Żmuda-Trzebiatowska dołącza do obsady

  , udając bezdomnego. Wsparciem dla Marka w sprawie z kapryśnym i wymagającym klientem powinien być Paweł, który niestety budzi się w jednym łóżku z Krzyśkiem, ledwie żyje i nie jest w stanie przypomnieć(...) spięcia. Paweł wyśmiewa się z jego bliskiej przyjacielskiej relacji z Sylwią, ale Kuba dostrzega stan Pawła i dopytuje go jak lekarz o to, co się z nim wczoraj działo. Paweł kojarzy fakty i natychmiast

 • Re: Marek Włodarczyk (Józef Cieplak)

  Warszawa 26.12.2012 rok. Ojciec Uli Cieplak pan Marek Włodarczyk jest bardzo miły i gościnny jest kochanym tatą Uli , Jaśka , Betii lecz kojarzy mi się z przystojnym Komisarzem Zawadą z serialu Kryminalni. Serdecznie pozdrawiam pana Marka Włodarczyka jako rolę Józefa Cieplaka ojca Uli, Jaśka, Betii, fanka serialu Brzydula. Anna Januszewska.