• Informacje na temat:

  marka odzieżowa

Artykuły na temat: marka odzieżowa
 • Klaudia Wiśniowska przysłania krocze na urodzinach marki odzieżowej

  W poniedziałkowy wieczór gwiazdy bawiły się na urodzinach i pokazie jednej z marek odzieżowych. Oberżyna, wrzos w towarzystwie szarości i błękitu, kwiaty, krata i sztuczne futra będą królowały na polskich ulicach. Na imprezie pojawiło się sporo znanych twarzy, w tym znana z rozbieranych sesji prezenterka Klaudia Wiśniowska, która przed fotoreporterami stawiła się w pożyczonej (?) sukience z tak dużym rozcięciem, że w obawie przed wpadką musiała na ściance przysłaniać krocze ręką.

 • Katarzyna Zielińska: Klasyka z odwagą

  Włoska marka odzieżowa Pinko ma nową ambasadorkę. Po tym, jak reklamowały ją m.in. Naomi Campbell i Mariah Carey, od stycznia po raz pierwszy Pinko ma również polską ambasadorkę. Została nią Katarzyna Zielińska.

 • Firma odzieżowa nie chce już Kożuchowskiej!

  Małgosia straciła właśnie lukratywny kontrakt reklamowy. Znana marka, która współpracowała z aktorką, nie jest zadowolona z jej usług!

 • Nelly atakuje odzieżą

  Należąca do Nelly'ego marka odzieżowa Apple Bottom poszerza swój asortyment. Raper postanowił bowiem uszczęśliwić swoimi produktami również płeć piękną.

 • Basia Kurdej-Szatan i jej siostra. Kim jest?

  Blondynka i ruda. Obie prześliczne i uśmiechnięte. Na niedawnym warszawskim pokazie jednej z polskich marek odzieżowych w duecie błyszczały jak niekwestionowane gwiazdy.

 • Bobek: "Rola Marka to wyzwanie"

  Filip Bobek jako Marek Dobrzański, w ciągu roku rozkochał w sobie nie tylko BrzydUlę, ale i miliony Polek!

 • Beata Kozidrak pęka z dumy! Jej córka...

  ...20-letnia córka Beaty Kozidrak (54 l.) ma smykałkę do interesów! Jej firma odzieżowa już odnosi niezłe sukcesy!

 • Małgorzata Socha najpopularniejszą ambasadorką marek

  Decydując się na wybór gwiazdy do reklamy, oprócz wielu innych czynników, które determinują sukces strategii, warto wziąć pod uwagę również jej popularność. Badanie Press-Service Monitoring Mediów potwierdza, że osoby, które budzą najwięcej emocji, przynoszą markom najszerszy odzew w mediach w związku z kampaniami promocyjnymi.

 • Adele nie chce brać udziału w reklamach

  Adele (27 l.) wyznała, że odrzuca oferty reklamowe, gdyż nie ma ochoty być twarzą marek odzieżowych czy kosmetycznych.

 • Wszędzie kradną Dodę?

  Plakaty z wizerunkiem piosenkarki reklamującej firmę odzieżową znikają z przystanków!

Zdjęcia na temat: marka odzieżowa
Wideo na temat: marka odzieżowa
 • Małgorzata Kożuchowska w kampanii reklamowej polskiej marki odzieżowej

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty, jest niekwestionowaną ikoną stylu. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny została zaproszona do współpracy przez jedną z topowych polskich marek. Zobaczcie efekty tej współpracy!

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher pozywają "Daily Mail"!

  Ashton Kutcher i Mila Kunis pozwą brytyjski magazyn "Daily Mail". Powodem oskarżenia są dwa artykuły, które portal poświęcił córce pary - Wyatt. Magazyn bezprawnie opublikował zdjęcia paparazzi z rodzinnych wycieczek Kutcherów. W pozwie pojawił się również zarzut promowania marek odzieżowych, które wykorzystują wizerunek aktorów. Portal sugerował czytelnikom zakup identycznych lub podobnych ubrań do tych noszonych przez gwiazdy na publikowanych zdjęciach. Adwokaci pary twierdzą, że portal...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

Dyskusje na temat: marka odzieżowa