• Informacje na temat:

  marka wybrała

Artykuły na temat: marka wybrała
 • Kinga Rusin i Marek Kujawa: Teraz czas na ślub?

  ...ścianą" - czytamy w "Dobrym Tygodniu". Aby przemyśleć ich związek, w lipcu wybrała się w podróż do Indonezji. Marek dołączył do niej, by wyjaśnić nieporozumienia. Udało się. W sierpniu podpisała(...). Zwłaszcza, że Kujawa ma sprzymierzeńców. To najważniejsze osoby w życiu dziennikarki, jej córki. Iga (18) i Pola (23) widzą, że u boku Marka mama rozkwitła, jest szczęśliwa. Kochają tatę, ale gdy rodzice...

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • Halina Łabonarska nie żałuje drogi, jaką wybrała!

  Halina Łabonarska (70 l.) nigdy nie ukrywała swojej wiary, ani poglądów politycznych. Dziś uważa, że wybrała mimo wszystko słuszną drogę i nie zamierza za to nikogo przepraszać.

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • ..." - powiedziała jedna ze znajomych Marka.   Swoje zdanie wyraził również syn rolnika. Wyjawił, że żadna z kobiet raczej nie pasuje do jego taty. "Wszystkie fajne, ale tak naprawdę żadna podpasowująca...

 • Marek Piekarczyk: 7 złotych i 77 groszy na emeryturze

  Wokalista i jeden z jurorów "The Voice of Poland", Marek Piekarczyk, zdradził, ile obecnie otrzymywałby pieniędzy od ZUS-u, gdyby wybrał się na emeryturę. Miesięczny zastrzyk gotówki nie przekroczyłby nawet 10 złotych!

 • Wygląda na to, że serce Marka z programu "Rolnik szuka żony 3" zaczyna mocniej bić w stronę jednej z kandydatek...

 • Marek Piwowski: Drugie imię - ironia

  - Mam zasadę, żeby dwa razy nie mówić tego samego. Mój życiorys za każdym razem musi być inny - uważa Marek Piwowski.

 • Marek Walczak (45 l.) z „Rolnik szuka żony 3” jest szczęśliwie zakochany. Pisaliśmy o tym, że związał się ze sporo od siebie młodszą Julą. Wygląda na to, że ich miłość kwitnie. Para pojechała do Danii, a fotkami pochwaliła się w internecie.

 • Marek Kaliszuk o programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

  - W tym programie nie ma łatwych wcieleń, są tylko mniej i bardziej udane. Wiele zależy od tego, jak wysoko zawiesisz sobie poprzeczkę - zdradza Marek Kaliszuk, zwycięzca drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: marka wybrała
Wideo na temat: marka wybrała
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1628.

  Agata i Paweł towarzyszą pełnemu obaw Szumanowi w spotkaniu po latach z Bellą Gross. Okazuje się, że jego przyjaciółka z dzieciństwa jest siostrą zakonną... W domu Marka trwa cicha wojna między Sylwią i Witkiem, a po kolejnym starciu z Paszkowską chłopak nie wraca do domu... Amelia nie może doczekać się relacji syna ze spotkania z dziewczyną, którą sama dla niego wybrała. Ku rozpaczy starszej

 • "Przyjaciółki" odc. 162

  Pod nieobecność Janka (Marek Bukowski) u Zuzy (Anita Sokołowska) nadal nocuje jego znienawidzony brat Igor (Stefan Pawłowski). Zuza świetnie czuje się towarzystwie swojego szwagra i bardzo dobrze się z nim dogaduje. Bez zastanowienia skorzysta z zaproszenia Igora i wybierze się z nim do opery.

 • "M jak miłość": Odcinek 1401.

  Tuż przed ślubem Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię, a Rogowska na widok swojej "kreacji" jest w szoku. Tymczasem Marek wraca na kilka dni do Grabiny specjalnie na wesele siostry. Wyznaje też Barbarze, że chciałby na dłużej zostać z Ewą i dziećmi za granicą. Bartek znów wpada w kłopoty. Przed ślubem Lisieckiego odwiedzają go dwaj podejrzani "koledzy". Próbują go zmusić, by po cichu wpuścił ich na teren hurtowni, w której aktualnie pracuje. A gdy Bartek odmawia, bandyci zaczynają mu...

Dyskusje na temat: marka wybrała
 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  Co za okropnie napisany artykuł! Stapanie po skorupkach jajek, uważając aby tylko nie napisac, że Pani Agnieszka wybrała innego mężczyznę, kiedy zabójcza uroda Pana Marka przeminęła... Może i przyjaźń, ale z tą wielką miłością z jej strony to chyba przesada.

 • Re: Sercowe rozterki podkomisarz Lucyny Szmidt

  Ja bym wybrała Marka na nie tego drugiego A Alex jest pięknym pieskiem i gra fajnie niż ci ci sądzą że gra kiepsko odczepcie się od niego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!