• Informacje na temat:

  marka zagrają

Artykuły na temat: marka zagrają
 • "Na krawędzi 2": Kamilla Baar i Marek Bukowski znów razem!

  .... W drugiej serii serialu pojawi się także postać Marty Sajno i jej córki (Urszula Grabowska i Maria Niklińska), które były głównymi bohaterkami pierwszego sezonu. W "Na krawędzi 2" zagrają ponadto...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • "Pod wspólnym niebem": Nowy serial TVP2 rusza od września

  ..."'Pod wspólnym niebem' jest oryginalnym scenariuszem komediowym stworzonym przez Marka Śledziewskiego z zespołem na zamówienie Dwójki. Nie ma nic wspólnego, a tym bardziej nie jest kontynuacją „Alternatywy 4” św. pamięci Stanisława Barei i Macieja Rybińskiego" - czytamy w oświadczeniu TVP.

 • Recenzja Pablopavo "Tylko": Brudne misie dla wykąpanych dzieci

  Choć słynął ze świetnego towarzystwa, Pablo podaje się teraz w sosie z Pavo, bez przystawek, dodatków, przybrania, z niewielką ilością przypraw. Dań jest mniej, poczucie głodu pozostaje, odbija się melancholią. Ale to i tak uczta.

 • "Na dobre i na złe": Z "Klanu" do... Leśnej Góry!

  Aż dwie aktorki ze stałej obsady sagi rodu Lubiczów zobaczymy w "Na dobre i na złe". Sprawdź, kogo zagrają Anna Matysiak, czyli Ramona oraz Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu"!

 • Thanks Jimi Festival: Pamięci Jarka Śmietany

  Thanks Jimi Festival, w ramach którego odbywa się coroczna próba ustanowienia Gitarowego Rekordu Guinnessa, zainauguruje koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany - jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów.

 • Na pozór idealna para

  W "Hotelu 52" zjawi się "idealna para" - Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski. Zagrają nietypowe małżeństwo i będą specjalistami od spraw małżeńskich.

 • Open'er 2015: Swans, Eagles of Death Metal i inni

  Pierwsze open'erowe ogłoszenia w 2015 roku to różnorodny zestaw. Od legendy alternatywy, przez kameralny folk po polską sensację ubiegłego roku.

 • Serialowe wieści zza oceanu: nowości i kasacje

  ...o pomoc zwraca się więc do znanej z poprzednich sezonów agencji CTU. Wraz z rozwojem akcji żołnierz będzie zmuszony nie tylko walczyć o swoje życie ale także o bezpieczeństwo kraju. Główne role zagrają(...) roku). Główne role zagrają: znana z roli Blair Waldorf Leighton Meester; Adam Pally i Yassir Lester. Inne propozycje stacji  to komedia Son of Zorn, seriale dramatyczne Shots Fired oraz Pitch...

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

Zdjęcia na temat: marka zagrają
Wideo na temat: marka zagrają
 • "Notorious": Jego śledztwo, jej historia

  Zwiastun nowego serialu stacji ABC "Notorious". Fabuła serialu powstała na podstawie losów prawnika Marka Geragosa i producentki telewizyjnej Wendy Walker. Twórcy chcą spojrzeć na niebezpieczną relację pomiędzy procesem karnym a jego medialną prezentacją. Główne role zagrają: Piper Perabo, Daniel Sunjata, Sepideh Moafi, Kate Jennings Grant, J. August Richards.