• Informacje na temat:

  markowe buty

Artykuły na temat: markowe buty
 • Monika Pietrasińska kupuje buty dwa razy w tygodniu!

  Louboutiny. Drogie buty ponoć kupuje nawet dwa razy w tygodniu! "Mam manię na punkcie szpilek na niebotycznych obcasach. Szpilki Louboutin, z charakterystyczną czerwoną podeszwą, są tak idealnie...

 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

 • "Seks w wielkim mieście": Poznaj tajemnice Carrie Bradshaw

  Najpopularniejsza singielka w wielkim mieście. Długo największym uczuciem darzyła przyjaciółki i... markowe obuwie. W końcu jednak pojawił się on, a wraz z nim motylki... Mężczyzna daleki od ideału, ale bliski jej sercu.

 • Chodzenie w szpilkach mam wytrenowane

  Monika Olejnik budzi skrajne emocje - jedni ją lubią, inni się jej boją. Jednak nikt nie może odmówić jej profesjonalizmu. Od lat jest jedną z najbardziej znanych medialnych postaci.

 • Omenaa Mensah dawno tak się nie wkurzyła!

  Omenaa Mensah nie ukrywa swojej wielkiej słabości do butów. Kupuje je pod wpływem impulsu - spontaniczne wybory uważa bowiem za najbardziej trafione. Jeśli jakieś buty wpadną jej w oko, to podczas(...) oddałam, tych, które są już niemodne, niewygodne. Teraz mam ich pewnie mniej - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Przyznaje jednak, że zdarzają się buty, które podobają jej się do tego...

 • Aktorka padła ofiarą złodziei

  Amerykańska aktorka Rachel Bilson, znana ze swojego zamiłowania do mody, straciła swoją stylową kolekcję ubrań i biżuterii w wyniku włamania do jej willi w Los Angeles.

 • Paulina Drażba: Mam 70 par butów!

  Paulina Drażba (29 l.) przyznaje, że uwielbia wydawać pieniądze, szczególnie na ukochane buty, których ma... ponad 70 par.

 • Patologie i stereotypy

  "Świnki" , reż. Robert Gliński, Polska, Niemcy 2009, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 20 maja 2011

 • Gąsowski w butach za 1100 zł

  Podczas niedzielnego "Tańca z gwiazdami" prowadzący show Piotr Gąsowski (47 l.) uwagę widzów przyciągnął markowym obuwiem. O swoich srebrnych pantoflach mówił: "Był człowiek z żelaza, a ja mam buty z żelaza". Jak wam się podobają?

 • ..., który kocha markowe ubrania, zapłacił za nie ok. 4 tys. zł! Podobają Wam się? Kupilibyście buty za taką kwotę?

Zdjęcia na temat: markowe buty
Wideo na temat: markowe buty
 • Monika Olejnik na buty wydaje fortunę, a na ciuchy... skąpi?

  Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Mimo to twierdzi, że trendów nie śledzi. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.

 • Joanna Kurowska zniesmaczona seksem swingersów! "Szok"

  , gdzie można kupić dobry schab, albo gdzie taniej kupić markowe buty. Byłam zszokowana – przyznaje Kurowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: markowe buty
 • Re: ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  wypociny biedaków. Lepiej być królem przez 40 lat niż wegetować przez 60. Chapiecie po 10h dziennie żeby mieć markowe buty i wyglądać jak gwiazdy, potem na sylwestra dajecie upust... Ona tego sylwestra miała dzień w dzień latami.

 • Re: Gwiazdka Disneya szantażowana. Powzięła desperackie kroki

  Pokolenie I Gen lub jak kto woli Gen Z niestety zbliża sie wielkimi krokami. Roszczeniowe nieroby zapatrzone w telefon. Pełne arogancji i buty. Nawet uczciwego hakera potrafią obrazić. Jedyny pocieszający fakt jest taki, ze nienawidzą wszystkiego co markowe. Dla nich to obciach. Januszo-Grażynizm. Wolą minimalistyczne podejście do życia ( włączając w to wiedzę). Raczej zamkniete w czterech

 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  -Burgrabia Lutek- może napisz jak to dzisiaj dobrze,pewnie nie ma huliganerii i złodziejstwa ,nie ma uprzywilejowanych,szanuje się nie tylko tych ze świecznika,a może podwyżki masz co roku? Pewnie spelun też nigdzie nie masz,a wandale nie rozwalają tego co popadnie? Stać cię na markowe buty i ciuchy,nie ma teraz ludzi którzy żyją pod kreską i biorą zakupy na zeszyt? Jednym słowem Polska jest

 • Re: Dziecięca moda w serialach - wczoraj i dziś

  jedwabiu czy kaszmiru, teraz czegoś takiego się nie kupi, same sztuczne materiały, nawet markowe. A pamiętacie buty z Syreny? Na ślub takie miałam, całe ze skóry, nawet podeszwa, a teraz co?