• Informacje na temat:

  marks spencer

Artykuły na temat: marks spencer
 • Zaliczyła dwie imprezy w jeden wieczór!

  Marks & Spencer, szybciutko przebiegła po nowo otwartym salonie, chwilę pogawędziła z Joanną Horodyńską, pozowała do zdjęć i w mgnieniu oka znikła, by kwadrans później pojawić się na uroczystej inauguracji działalności nowego butiku Mysia 3. Kiedy zdążyła się przebrać, pozostanie jej tajemnicą! Nową kolekcję Marks & Spencer Ada podziwiała w towarzystwie m.in. Małgorzaty Sochy, czyli Ingi...

 • Została modelką dzięki... LSD

  Jeans, a w 2009 roku ogłoszona została Modelka Roku przez British Fashion Council. Mieszkająca w Nowym Jorku Elizabeth również odnosi sukcesy na wybiegu. Była twarzą marki Lancome i Marks & Spencer.

 • Baby Spice w reklamie

  Mimo że solowe kariery byłych członkiń Spice Girls nie rozwijają się oszałamiająco, wokalistki nie narzekają na brak kontraktów reklamowych. Po Victorii Beckam również Emma Bunton otrzymała propozycję reklamowania wyrobów branży odzieżowej. Baby Spice pojawi się na plakatach zachęcających do kupna artykułów w znanej sieci sklepów "Marks & Spencer".

 • Victoria Beckham, znana także jako Posh Spice, ujawniła ostatnio, że myśli o innych drogach swej kariery.

 • Nagrody programu "Top of the Pops"

  W piątek, 29 listopada, w hali Evening News Arena w Manchesterze, odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród popularnego telewizyjnego programu BBC "Top of The Pops". Udział w imprezie potwierdzili już: Moby, Ms Dynamite, Kylie Minogue, Will Young, Gareth Gates i Craig David. Największą niespodzianką wieczoru mają być dwa wspólne występy, o których widzowie dowiedzą się dopiero w momencie rozpoczęcia uroczystości.

 • Kolejne gwiazdy w Warszawie

  Groove Armada i Calvin Harris to kolejni artyści, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival 2009. Impreza odbędzie się 4-5 września na Placu Defilad.

Wideo na temat: marks spencer
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Wysoka fala

  Oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o młodości słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. W wieku 15 lat Jay odkrywa, że mityczna dla surferów fala, zwana Mavericks (jedna z największych na świecie), pojawia się niedaleko jego domu w Santa Cruz w Kalifornii. Prosi o pomoc miejscową legendę surfingu Frosty'ego Hessona, aby nauczył go, jak poradzić sobie z tak wielkim wyzwaniem. Ich wspólne treningi, a z czasem przyjaźń, pozwalają Jayowi zmierzyć się z Mavericks, a nawet z czymś więcej....

 • Ostatni egzorcyzm. Część 2

  Horror wyprodukowany przez Eliego Rotha, twórcę "Hostelu" i gwiazdę "Bękartów wojny", w reżyserii Eda Gassa-Donelly'ego, który zasłynął jako autor wielokrotnie nagrodzonego thrillera "Zabójcze piosenki małego miasta" z Peterem Stormare. Fabuła kontynuacji "Ostatniego egzorcyzmu" startuje w momencie, gdzie skończyła się część pierwsza. Błąkająca się, przerażona Nell Sweetzer (Ashley Bell) zostaje znaleziona na pustkowiach Luizjany. Kobieta padła ofiarą amnezji i nie pamięta większości...