• Informacje na temat:

  marlin

Artykuły na temat: marlin
 • Maryla Rodowicz opublikowała fotkę w bikini! Poznajecie?

  ...w bikini!  W komentarzach wyjaśniła, że fotka została zrobiona w 1978 roku podczas jej wizyty na Kubie. Jak sama oświadczyła, na fotografii wraz z nią jest "merlin". Zapewne chodziło jej o rybę marlin.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Zmarł Hugh Hefner, założyciel magazynu "Playboy"

  ...roku. Do sesji w jego magazynie pozowały m.in. Marlin Monroe, Jayne Mansfield, Kim Basinger, Naomi Cambell czy Pamela Anderson. Pierwszy numer "Playboya" z kalendarzem z nagą Marlin Monroe...

 • Basista Disgorge nie żyje

  W środę nad ranem, 2 stycznia, Ben Marlin, basista amerykańskiej deathmetalowej grupy Disgorge przegrał trwająca wiele miesięcy walkę z rakiem. Miał 31 lat.

 • Pam boi się przykrych konsekwencji swojego postępowania. Upewnia się, że niezależnie od wszystkiego Jackie zadba o jej bezpieczeństwo. Nick po raz kolejny odnajduje miłość. Mężczyzna zaprasza na pokład Shady Marlina pewną wyjątkową damę. Stephanie i Hope nakrywają Beverly, która za pomocą komórki robi zdjęcia projektom z najnowszej kolekcji. Aby uciszyć wyrzuty sumienia, Pam próbuje...

 • Trzęsienie ziemi na Wyspach

  Mocne poruszenie zapanowało na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Na pierwszym miejscu zadebiutował "Lola's Theme" Shapeshifters, dance'owego duetu producenta Simona Marlina i szwedzkiego DJ-a Maxa Reicha, wspomaganych przez wokalistkę gospel Cookie. Utwór został nagrany na cześć żony Marlina.

 • Kolejna Polka dziewczyną Jamesa Bonda!

  Polka na studia aktorskie do Stanów wyjechała w 2005 roku. Jest pierwszą polską aktorką, która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Jej portret zawisł na ścianach obok zdjęć innych absolwentów: Al Pacino, Roberta De Niro, Julii Roberts, Angeliny Jole, Marlona Brando, czy Marlin Monroe. O Joannie zrobiło się głośno...

 • Rock'n'rollowe krawaty

  Fani Johna Lennona będą teraz mogli wzbogacić swój image o gadżety z elementami obrazów i grafik nieżyjącego Beatlesa.

 • Moda na sukces

  Stephanie prosi Taylor, żeby nie wychodziła za Nicka. Chce, żeby ona i Ridge znów byli razem. Taylor jednak odmawia. W tym czasie Jackie mówi Nickowi, że może znów być z Brooke, ale Nicka to już nie interesuje. Tymczasem Taylor szykuje dla Nicka niespodziankę. Kupiła łódź, która jest wierną kopią jego ukochanego "Pochmurnego Marlina". Nick nie pozostaje dłużny Taylor. Oświadcza się jej.

 • Ray Davies, 59-letni wokalista brytyjskiej grupy The Kinks, został postrzelony w nogę, w sobotę, 3 stycznia, w czasie, gdy ścigał złodziei w Nowy Orleanie. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń i w poniedziałek, 5 stycznia opuścił szpital.

Dyskusje na temat: marlin