• Informacje na temat:

  marlon brando aktor

Artykuły na temat: marlon brando aktor
 • Marlon Brando jest biologicznym ojcem syna Michaela Jacksona?!

  Angielskie media podają, że biologicznym ojcem najstarszego syna Michaela Jackson (†50 l.) jest Marlon Brando (†80 l.)!

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Walka o prochy Marlona Brando

  Prochy Marlona Brando stały się obiektem walki pomiędzy jego rodziną, a Donną Lopez Geon , kobietą, która przetrzymuje pozostałości po zmarłym ponad 6 lat temu aktorze.

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • "Rodzina Soprano": Ludzka twarz gangstera

  Nakręcony w 1972 roku „Ojciec chrzestny” z Marlonem Brando szybko stał się kultowym filmem i na wiele lat ugruntował w świadomości widzów obraz twardego i męskiego mafijnego bossa. Dopiero Davidowi Chase’owi udało się przekonać świat, że prawdziwy gangster może borykać się z problemami codziennego życia i wyglądać jak... sklepikarz.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Nie żyje Richard Erdman

  Zmarł aktor Richard Erdman, znany widzom z serialu "Community". Miał 93 lata.

 • Straszny Marlon Brando

  Zaledwie wczoraj, 10 kwietnia, informowaliśmy, że Marlon Brando otrzymał od stacji telewizyjnej RAI propozycję zagrania papieża Jana XXIII w telewizyjnej biografii tego postępowego zwierzchnika kościoła, a już dziś pojawiły się doniesienia o kolejnych planach słynnego aktora. Ma on wystąpić w... "Strasznym filmie 2"!

 • Zmarł James Garner

  James Garner, legendarny amerykański aktor filmowy i telewizyjny, zmarł w sobotę, 19 lipca, w swym domu w Los Angeles w wieku 86 lat - podały źródła policyjne. Przyczyna śmierci nie jest znana, choć uważana jest za naturalną.

 • Podstępny Marlon Brando

  Legendarny aktor, Marlon Brando ( "Ojciec chrzestny" ) po kryjomu nagrywał swoje spotkania z przyjaciółmi, podczas których namawiał ich do osobistych zwierzeń - ujawnił mediom przyjaciel zmarłego już aktora.

Zdjęcia na temat: marlon brando aktor
Dyskusje na temat: marlon brando aktor
 • Re: "Czterdziestolatek": Roman Kłosowski będzie widział! Aktor odzyskuje wzrok...

  Kultowym aktorem jest Marlon Brando, Samuel Jackson, Robert De Niro - a to jest Romuś Kłosowski - Pan Maliniak z głupawego "Czterdziestolatka", nawet jego role teatralne były do siebie bardzo podobne - zazwyczaj grał narwanego głuptasa. Wszystko na jedno kopyto. Aktor powinien być wszechstronny jak np. Marcin Dorociński.

 • Re: Sztuka spadania na cztery łapy

  Brawo Charlie Sheen! Jestes rzadkoscia, bo udowadniasz (jak Mel Gibson czy niezastapiony sp. Marlon Brando)), ze jednak aktor, ktory nie jest zydem (i lepszym aktorem niz niejeden z nich) potrafi ich zalatwic ich wlasnymi metodami. TAK TRZYMAJ.