• Informacje na temat:

  marlon brando plotki

Artykuły na temat: marlon brando plotki
 • "Rodzina Soprano": Ludzka twarz gangstera

  Nakręcony w 1972 roku „Ojciec chrzestny” z Marlonem Brando szybko stał się kultowym filmem i na wiele lat ugruntował w świadomości widzów obraz twardego i męskiego mafijnego bossa. Dopiero Davidowi Chase’owi udało się przekonać świat, że prawdziwy gangster może borykać się z problemami codziennego życia i wyglądać jak... sklepikarz.

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  ...elementem naszej popkultury. Co więcej, podobnie jak Marlon Brando na pierwszym miejscu kojarzony jest z postacią filmu "Ojciec Chrzestny", tak Sarah Jessica Parker utożsamiają z bohaterką "Seksu w wielkim(...) reszta dziewczyn tak świetnie radziła sobie z rozbieranymi scenami. One wyglądały w nich wspaniale. Moja skromność mi na to jednak nie pozwoliła" - przyznała gwiazda. Ostatnio pojawiły się plotki, że...

 • W mediach pojawiły się doniesienia, iż okoliczności śmierci Marlona Brando są tak niejasne, iż zrodziło się podejrzenie, że gwiazdor mógł popełnić samobójstwo. 80-letni aktor został znaleziony w swym domu przy Mulholland Drive, w Los Angeles. Nie podano przyczyny śmierci, donoszono jedynie, iż Brando "chorował od dłuższego czasu".

 • Brando: Rozmowy kontrolowane

  Marlon Brando, niedawno zmarły genialny aktor, legenda kina, w tajemnicy nagrywał swoje rozmowy telefoniczne. Wiadomość ta sprawiła, że wielkie gwiazdy Hollywood obawiają się ujawnienia najbardziej skrywanych sekretów.

 • Wspomina romans z Tomem Cruisem

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Cher znana jest nie tylko z przebojowych piosenek i filmów, ale także z licznych romansów. Gwiazda spotykała się m.in. z Tomem Cruisem, którego do dziś wspomina z czułością.

Wideo na temat: marlon brando plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...