• Informacje na temat:

  marlon brando wiek

Artykuły na temat: marlon brando wiek
 • Joan Collins: Czarny charakter w wieczorowej sukni

  .... Aktorka pięciokrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Romansowała między innymi z Jamesem Deanem i Marlonem Brando! Collins wiedziała dobrze, że takie historie ciekawią jej fanów, dlatego wydała kilka książek o swoim życiu. I wciąż zachwyca idealnymi stylizacjami, gdy udaje się na oficjalne gale! Na pewno nie wygląda na swój wiek i w jej przypadku powiedzenie "złość piękności szkodzi" nie ma racji...

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  ...elementem naszej popkultury. Co więcej, podobnie jak Marlon Brando na pierwszym miejscu kojarzony jest z postacią filmu "Ojciec Chrzestny", tak Sarah Jessica Parker utożsamiają z bohaterką "Seksu w wielkim(...) recenzentów. Później przyszło jeszcze kilka ról, m.in. w klasycznym filmie ze stajni Disneya, "Ucieczka nawigatora" z 1986 roku. Jej kariera nabrała tempa w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Wystąpiła...

 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Ma status gwiazdy, jednego Oscara, ale nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a?

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • 25 lat temu zmarł Fred Astaire

  Elegancki, niewymuszony styl i wdzięczne podejście do ruchu uczyniło Freda Astaire'a jednym z najbardziej uznanych tancerzy w historii kina. 22 czerwca mija 25 lat od śmierci tego amerykańskiego stepującego aktora.