• Informacje na temat:

  marlon wayans producent

Artykuły na temat: marlon wayans producent
 • Marlon Wayans u braci Coen

  Marlon Wayans, znany z dwóch części "Strasznego filmu" , zagra w nowej wersji obrazu "Jak zabić starszą panią?" u boku Toma Hanksa ( "Droga do zatracenia" ). Film przygotowują bracia Coen ( "Człowiek, którego nie było"). Czarnoskóry komik zagra złodzieja.

 • Brando nie zagra w "Strasznym filmie 2"

  Marlon Brando nie zagra jednak w przygotowywanym właśnie seqelu filmu "Straszny film" . Udział aktora w tym projekcie od pewnego czasu stał pod znakiem zapytania z powodu jego choroby.

 • Nie będzie "Strasznego filmu 3"

  Kilka miesięcy temu, kiedy komedia "Straszny film 2" wchodziła na ekrany amerykańskich kin, jej producenci zapowiadali, że już wkrótce rozpoczną się prace nad kolejną częścią opowieści. Niedawno bracia Wayans, twórcy pierwszego i drugiego "Strasznego filmu" , poinformowali jednak, że nie zamierzają nakręcić już żadnej kolejnej części przebojowej komedii.

 • Straszni scenarzyści 3

  Jak informowaliśmy , w marcu przyszłego roku mają rozpocząć się prace na planie komedii "Straszny film 3", kontynuacji przebojowych opowieści "Straszny film" oraz "Straszny film 2" . Na fotelu reżysera trzeciej historii zasiądzie David Zucker. Według najnowszych doniesień z planu realizacji, nastąpiły zmiany w ekipie scenarzystów.

Wideo na temat: marlon wayans producent
 • Udając gliniarzy

  Dwóch kumpli przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności sprawia, że zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...