• Informacje na temat:

  marne piosenki

Artykuły na temat: marne piosenki
 • Pogodynka zgarnęła porsche

  Setki godzin ciężkich prób nie poszły na marne - widzowie "Tańca z Gwiazdami" otrzymali widowisko na najwyższym poziomie!

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Sylwester Maciejewski popadł w ogromne długi i brakowało mu pieniędzy na życie. Stracił nadzieję

  Zanim poznał smak sukcesu, wiedział dobrze, co znaczy gorycz porażki. Przez wiele lat Sylwester Maciejewski grał tylko na scenach teatru, role za marne grosze, marząc skrycie, by jakiś producent docenił go wreszcie i nagrodził dobrą rolą w serialu.   Nie miał pieniędzy, by zapłacić czynsz, rachunki za gaz i prąd. To były dla niego ciężkie czasy, z trudem wiązał wtedy koniec z końcem. Zdarzało się...

 • Era piosenki

  Nie ma czasu na słuchanie albumów, a jak jest czas, to i tak trudno się skupić, robiąc 10 rzeczy naraz. Zmierzch ery płyty zbiega się z początkiem ery piosenki.

 • Anella dała kosza Kukulskiej

  ..., że chcą za marne grosze lub za darmo wykorzystać twarz i ciało Anelli do teledysku, który w negatywny sposób opowiada o zmianach, operacjach" - stwierdził Duduś, partner życiowy lalki, w rozmowie z kozaczkiem. Piosenkarka rzeczywiście chciała, by Anella została jedną z bohaterek jej nowego teledysku do piosenki "Rekonstrukcja" i spotkała się osobiście z Barbie i jej menadżerem. Niestety, stronom...

 • Doda na podwójnych obrotach

  Wielogodzinna praca poszła na marne - lamentował reżyser Bo Martin, gdy okazało się, że zniszczeniu uległa część materiału z powstającego klipu do piosenki "Rany" Dody. Przedstawiciele wokalistki uspokajają.

 • Justyna Steczkowska pokonała Edytę Górniak!

  ...koncertu zdecydowali, że wyślą mu do przesłuchania piosenki Edyty i Justyny. Na Domingo większe wrażenie zrobiła jednak Steczkowska, która teraz pęka z dumy! "Justyna jest niezwykle dumna z tego wyróżnienia. To dla niej wielkie wyzwanie i ogromna radość W takich momentach Justyna czuje, że lata ciężkiej pracy i walki o najwyższą jakość artystyczną nie poszły na marne" - mówi "Gwiazdom" jej znajomy...

 • Wszystko w rękach Kate Bush

  Szefowie brytyjskiego oddziału wytwórni EMI z niecierpliwością czekają na najnowsze wydawnictwo Kate Bush. Słynna wokalistka już od dziesięciu lat nie wydała nowego albumu, mówi się jednak, że od pewnego czasu znów nagrywa nowe piosenki. Wytwórnia liczy na to, że nagrania okażą się sukcesem i podratują jej marne ostatnio wyniki sprzedaży.

 • Rodowicz wyznaje w tabloidzie: Brałam morfinę, by śpiewać!

  Maryla Rodowicz to niekwestionowana królowa polskiej piosenki. Jej szalone stroje i układy taneczne na scenie robią piorunujące wrażenie. Większość kobiet w jej wieku może tylko pozazdrościć takiego wigoru.  Okazuje się jednak, że występy i przygotowania do koncertów są dla Maryli bardzo wyczerpujące. Artystka jest w stanie jednak zrobić wszystko, by nie zawieść swoich fanów i to nawet kosztem...

 • Przewodnik rockowy: Hocus Pocus z Focus

  Dziś będzie o facecie, który teoretycznie miał bardzo marne szanse dochrapania się statusu gwiazdy rock'n'rolla. 31 marca 65 lat kończy Thijs van Leer, pianista i flecista grupy Focus.