• Informacje na temat:

  marne wideo

Artykuły na temat: marne wideo
 • Jarosław Kret wypiera się rozstania z Beatą Tadlą. A ona? Opublikowała zaskakujący wpis!

  O ich rozstaniu jest naprawdę głośno. Beata Tadla (42 l.) w bardzo dyplomatyczny sposób komentuje całą sprawę. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wideo z wymownym podpisem. Z kolei Jarosław Kret (54 l.) twierdzi, że... ciągle jest w związku z dziennikarką.

 • Odejdzie z "M jak miłość"?

  Jako Grażyna w "M jak miłość" była czarnym charakterem. W "Galerii" gra jej przeciwieństwo - Brygidę, zagubioną szarą myszkę.

 • Maja Sablewska jednak do niego nie wróciła! Znamy powód!

  ...". Zaskakujące może być to, że to stylistka nie chciała już więcej próbować naprawiać tego związku. Widocznie jej praca nad sobą, jaką wykonała po rozstaniu z Wojtkiem, nie poszła na marne. "Maja(...). Sablewska wystarczająco klarownie określiła Mazolewskiemu granice i ten może liczyć tylko na przyjaźń.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Era piosenki

  Nie ma czasu na słuchanie albumów, a jak jest czas, to i tak trudno się skupić, robiąc 10 rzeczy naraz. Zmierzch ery płyty zbiega się z początkiem ery piosenki.

 • Karolina Szostak wraca do starej wagi?! Będzie jak Dominika Gwit?

  ...w panikę, że wszystkie poświęcenia niedługo pójdą na marne. Zaczęła więc codzienne mordercze treningi na siłowni i wróciła do restrykcyjnej diety" - opowiada w rozmowie z gazetą znajomy gwiazdy. Wynikiem(...) źródło tabloidu.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Groove płynie w naszych żyłach"

  Po wygraniu polskiej edycji Wacken Metal Battle i zagraniu na niemieckim Wacken Open Air 2010, wrocławska grupa The Sixpounder wreszcie może pochwalić się debiutanckim albumem, którego premiera odbyła się w maju 2011 roku. O "Going To Hell? Permission Granted", w rozmowie z Bartoszem Donarskim, opowiadał gitarzysta Paweł Ostrowski.

 • Joanna Brodzik martwi się o synów! Nie takiej przyszłości chciałaby dla nich!

  ...być naprawdę ciężko. Może się nawet okazać, że lata chronienia ich przed światem show-biznesu i popularnością, mogą pójść na marne. "Moi synowie dużo rozmawiają teraz o tym, że chcą zostać youtuberami(...)" - dodała na koniec rozmowy o swoich synach Joanna.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Legenda kina akcji ma 50 lat!

  W Hollywood znany jest pod pseudonimem "Mięśnie z Brukseli", który Amerykanom o wiele łatwiej wymówić, niż jego prawdziwe imię i nazwisko. Jean Claude Van Damme - legenda kina akcji lat 80. i 90. - obchodzi dziś 50. urodziny.

 • Górniak oszukała fanów?

  ...okazji postanowiła zorganizować konkurs, w którym każdy mógł nagrać filmik wideo z wykonaniami piosenek diwy. Na najlepszych miała czekać nie lada gratka. "Nagrodą za najciekawsze, najpiękniejsze lub(...).  Oczywiście wywołało to spore podekscytowanie wśród jej fanów, którzy od razu zabrali się do roboty i zaczęli przysyłać swoje wykonania. Niestety, ich praca poszła na marne, bo chimeryczna gwiazda nagle...

 • "Kocham ten hałas!"

  Przedstawiać ich nie trzeba – kiedyś uważani za najgłośniejszy zespół na świecie, Anglicy ukrywający się pod nazwą Venom, wciąż pozostają grupą, która budzi uwielbienie z jednej i pogardę z drugiej strony. Premiera nowego albumu Venom, zatytułowanego znacząco „Resurrection”, oznacza, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Jarosław Szubrycht rozmawia z Cronosem, czerwonowłosym wokalistą i basistą Venom, o prawdziwym zmartwychwstaniu, Kate Bush, pieniądzach i stopach Kinga Diamonda.