• Informacje na temat:

  marne wideo

Artykuły na temat: marne wideo
 • Dorota Szelągowska chudnie na potęgę! Tak szczupła nie była nigdy!

  Dorota Szelągowska (38 l.) mocno wzięła się za siebie. Po drugim porodzie postanowiła, że zrzuci nadprogramowe kilogramy i trzeba przyznać, że jej starania nie idą na marne. Najnowsze zdjęcia pokazują, jak schudła ulubienica widzów TVN Style.

 • Odejdzie z "M jak miłość"?

  Jako Grażyna w "M jak miłość" była czarnym charakterem. W "Galerii" gra jej przeciwieństwo - Brygidę, zagubioną szarą myszkę.

 • Jarosław Kret wypiera się rozstania z Beatą Tadlą. A ona? Opublikowała zaskakujący wpis!

  O ich rozstaniu jest naprawdę głośno. Beata Tadla (42 l.) w bardzo dyplomatyczny sposób komentuje całą sprawę. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wideo z wymownym podpisem. Z kolei Jarosław Kret (54 l.) twierdzi, że... ciągle jest w związku z dziennikarką.

 • Era piosenki

  Nie ma czasu na słuchanie albumów, a jak jest czas, to i tak trudno się skupić, robiąc 10 rzeczy naraz. Zmierzch ery płyty zbiega się z początkiem ery piosenki.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan uszczęśliwiła swojego tatę! Nie krył wzruszenia!

  ...miesięcy małżonkowie starali się o maleństwo przy pomocy metody in vitro. Rezultaty były jednak marne, a sama Gosia przyznała, że przeżyła dwukrotnie poronienie.  Para zaczęła już poważnie myśleć o adopcji(...) i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego". *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Groove płynie w naszych żyłach"

  Po wygraniu polskiej edycji Wacken Metal Battle i zagraniu na niemieckim Wacken Open Air 2010, wrocławska grupa The Sixpounder wreszcie może pochwalić się debiutanckim albumem, którego premiera odbyła się w maju 2011 roku. O "Going To Hell? Permission Granted", w rozmowie z Bartoszem Donarskim, opowiadał gitarzysta Paweł Ostrowski.

 • Maja Sablewska jednak do niego nie wróciła! Znamy powód!

  ...". Zaskakujące może być to, że to stylistka nie chciała już więcej próbować naprawiać tego związku. Widocznie jej praca nad sobą, jaką wykonała po rozstaniu z Wojtkiem, nie poszła na marne. "Maja(...). Sablewska wystarczająco klarownie określiła Mazolewskiemu granice i ten może liczyć tylko na przyjaźń.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Legenda kina akcji ma 50 lat!

  W Hollywood znany jest pod pseudonimem "Mięśnie z Brukseli", który Amerykanom o wiele łatwiej wymówić, niż jego prawdziwe imię i nazwisko. Jean Claude Van Damme - legenda kina akcji lat 80. i 90. - obchodzi dziś 50. urodziny.

 • Karolina Szostak wraca do starej wagi?! Będzie jak Dominika Gwit?

  ...w panikę, że wszystkie poświęcenia niedługo pójdą na marne. Zaczęła więc codzienne mordercze treningi na siłowni i wróciła do restrykcyjnej diety" - opowiada w rozmowie z gazetą znajomy gwiazdy. Wynikiem(...) źródło tabloidu.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Kocham ten hałas!"

  Przedstawiać ich nie trzeba – kiedyś uważani za najgłośniejszy zespół na świecie, Anglicy ukrywający się pod nazwą Venom, wciąż pozostają grupą, która budzi uwielbienie z jednej i pogardę z drugiej strony. Premiera nowego albumu Venom, zatytułowanego znacząco „Resurrection”, oznacza, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Jarosław Szubrycht rozmawia z Cronosem, czerwonowłosym wokalistą i basistą Venom, o prawdziwym zmartwychwstaniu, Kate Bush, pieniądzach i stopach Kinga Diamonda.

Wideo na temat: marne wideo
 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Miasteczko Cut Bank

  Eks-gwiazdor licealnej drużyny futbolowej - Dwayne McLaren (Liam Hemsworth) i jego piękna dziewczyna - Cassandra (Teresa Palmer) marzą, by wyrwać się z rodzinnego Cut Bank w Montanie. Przepustką do lepszego świata może być zarejestrowane przez Dwayne'a na wideo zabójstwo listonosza i nagroda w wysokości 100 000 dolarów, którą wyznaczyła firma pocztowa za dostarczenie dowodów zbrodni. Jednak prowadzący śledztwo szeryf (John Malkovich) nie wierzy, że Dwayne znalazł się na miejscu przestępstwa...

 • Czwarty stopień

  W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia. Czwarty stopień - uprowadzenie, był najtrudniejszy do udokumentowania... aż do teraz. "Czwarty stopień" - film o oryginalnej konstrukcji - jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie - co ciekawe od lat...