• Informacje na temat:

  marnego zespołu

Artykuły na temat: marnego zespołu
 • "Wesołowska i mediatorzy" z bardzo marnymi wynikami oglądalności

  ...faktach i przedstawiają losy zespołu mediatorów, którzy starają się rozwikłać konflikty w sposób mądry i sprawiedliwy. Niskie wyniki oglądalności zanotował również paradokument "Poznaj swoje prawa...

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Jak oni śpiewają rock and rolla

  ..."Góralskie tango" zespołu Golec u'Orkiestra otworzyło kolejne wydanie "Jak oni śpiewają". Premierowe wykonanie piosenki zostało gorąco przyjęte przez publiczność. A czym uczestnicy programu rozgrzali widownię? Szalonym rock and rollem!

 • Wojewódzki o zespole Klatu

  Na wydanej niedawno składance "Kuba Wojewódzki", zawierającej nagrania zespołów, które wystąpiły w popularnym talk-show Polsatu, znalazł się m.in. utwór "Cisza" grupy Klatu, którego perkusistą jest sam gospodarz programu. W rozmowie z INTERIA.PL Wojewódzki przyznaje, że członkowie zespołu są marnymi muzykami, jednak wspólne granie sprawia im dużą frajdę.

 • Chris Martin: Porażka z The Streets

  Marne efekty przyniosła współpraca Chrisa Martina, wokalisty znanej angielskiej grupy Coldplay, z taneczną formacją The Streets. Wygląda na to, że nagrany wspólnie utwór "Dry Your Eyes" w ogóle nie trafi na nową płytę zespołu z Birmingham.

 • Basista Queen krytykuje Robbiego Williamsa

  "Marnym substytutem Freddiego Mercury'ego" nazwał John Deacon, basista grupy Queen, Robbiego Williamsa. Jak wiemy, popularny angielski wokalista nagrał niedawno z muzykami legendarnej grupy co najmniej jeden utwór.

 • Atoms for Peace wycofują muzykę ze Spotify. "Mała rebelia"

  Zespół Thoma Yorke'a - Atoms For Peace - wycofał swój album "Amok" z najpopularniejszego serwisu streamingowego w proteście przeciwko marnym honorariom z tego tytułu.

 • Przewodnik rockowy: Hocus Pocus z Focus

  Dziś będzie o facecie, który teoretycznie miał bardzo marne szanse dochrapania się statusu gwiazdy rock'n'rolla. 31 marca 65 lat kończy Thijs van Leer, pianista i flecista grupy Focus.

 • "Wersja dla mediów"

  Editors to ciekawy przypadek. Brytyjski kwartet nie miał łatwego życia u dziennikarzy, którzy pastwili się nad zespołem określając go jako "Interpol dla ubogich" lub w najlepszym przypadku jako marną kopię Joy Division czy ewentualnie Coldplay. Jednak fani muzyki alternatywnej na Wyspach kochają Editors, co udowodnili wprowadzając drugi album zespołu "An End Has A Start" na sam szczyt listy

 • "Własne podejście"

  Choć grają niemal 15 lat, wciąż uważani są za zespół stosunkowo młody. Ich podejście do black metalu zmieniało się z czasem. Zaczynali od fascynacji Dissection i agresywnych melodii, dziś są zespołem niezwykle mrocznym, ciężkim i znacznie bardziej oryginalnym. Wraz z takimi grupami jak choćby Secrets Of The Moon czy Sonic Reign, Dark Fortress skutecznie stara się zmienić powszechną opinię o raczej marnym niemieckim black metalu. Wydanym pod koniec lutego 2008 roku albumem "Eidolon" jeszcze...

Wideo na temat: marnego zespołu
 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.