• Informacje na temat:

  maroon5

Artykuły na temat: maroon5
 • Akustyczny Maroon5

  Amerykańska grupa Maroon5 w czerwcu 2002 roku wydała swoją debiutancką płytę "Songs About Jane", jednak popularność przyszła dopiero po dwóch latach wytężonej pracy i koncertowania na całym świecie. Teraz takie utwory, jak "This Love" czy "Sunday Morning", nucą niemal wszyscy, a na muzyków spływają zaszczyty w postaci licznych nagród (ostatnio Grammy).

 • Maroon5: Sposób na agresję

  Członkowie grupy Maroon5 znaleźli skuteczny sposób na rozładowanie napięcia, jakie towarzyszy im podczas trasy koncertowej. W ich autobusie znajduje się blisko 1500 gier wideo, którymi muzycy załatwiają swoje osobiste porachunki.

 • Maroon5: Kim jest Jane?

  Debiutancki album amerykańskiej Maroon5 nosi tytuł "Songs About Jane". O tajemniczej dziewczynie, która zainspirowała członków zespołu i dała tytuł płycie, w specjalnym wywiadzie dla INTERIA.PL opowiedział Jesse Carmichael, klawiszowiec zespołu.

 • Maroon5 o nowej płycie

  "Songs About Jane" to debiutancki album grupy Maroon5. Płyta cieszy się wciąż olbrzymim powodzeniem, a członkowie zespołu już myślą o kolejnym albumie. O wizji drugiej płyty portalowi INTERIA.PL opowiedzieli James Valentin i Jesse Carmichael.

 • Maroon5: Po dwóch latach

  Debiutancki album Maroon5 "Songs About Jane" ukazał się jeszcze w 2002 roku. Na rynku został jednak dostrzeżony dopiero dwa lata po premierze. O tym dlaczego tak się stało w wywiadzie dla INTERIA.PL opowiedział Jesse Carmichael, klawiszowiec grupy.

 • Zagraniczna płyta roku

  W zorganizowanej przez portal INTERIA.PL ankiecie na najlepszą zagraniczną płytę 2004 roku, z niewielką przewagą nad resztą stawki, zwyciężył album "How To Dismantle An Atomic Bomb" U2. Pokonał on m.in. ostatnie płyty Eminema, Maroon5 i Rammstein.

 • Koniec singli?

  Grupa Maroon5 przeszła do historii jako zespół, który znalazł się na szczycie pierwszej brytyjskiej internetowej listy przebojów, opartej na tygodniowych wynikach zakupu muzycznych plików. W niedzielę, 29 sierpnia, odbyło się pierwsze notowanie Napster Online Music Chart, organizowanej wspólnie przez serwis Napster i Virgin Radio .

 • Rock Am Ring: Kolejne gwiazdy

  W dniach 3-5 czerwca odbędzie się jubileuszowa, 20. edycja największego niemieckiego festiwalu Rock Am Ring i 11. jego "siostrzanej" wersji Rock Im Park. Organizatorzy ujawnili kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na scenach. Wśród nowo dodanych artystów znaleźli się m.in. rockmani z Velvet Revolver i Motley Crue oraz niezwykle popularna ostatnio grupa Maroon5.

 • "Jak w małżeństwie"

  Zespół Maroon5 istnieje od 1999 roku, chociaż członkowie grupy grali ze sobą już wcześniej, ale pod innym szyldem. Debiutancka płyta kwintetu z Los Angeles, "Songs About Jane", ukazała się w 2002(...) Londynu, by z Jamesem Valentinem, gitarzystą zespołu i Jessem Carmichaelem, klawiszowcem Maroon5, porozmawiać o polityce, miłości, niezrozumieniu i tajemniczej kobiecie o imieniu Jane, która dała płycie

 • Rzym pełen gwiazd

  Raper Xzibit poprowadzi tegoroczne rozdanie nagród MTV European Music Awards. Poza tym potwierdzona została już lista wykonawców, którzy wystąpią na gali 18 listopada w Rzymie. Będą to między innymi Eminem, Franz Ferdinand i duet Alicii Keys i Ushera.