• Informacje na temat:

  mars jared

Artykuły na temat: mars jared
 • Angelina Jolie i Jared Leto mają się ku sobie?!

  ..., że aktorka, jeśli nie nową miłość, to przynajmniej nowego przyjaciela już ma. Jest nim człowiek wielu talentów Jared Leto (45 l.). Reżyser, model, wokalista i gitarzysta zespołu "30 Second sto Mars(...) znajomych bardziej jest przychylna tezie, że w trudnych dla aktorki momentach znalazła ona w osobie Jareda pokrewną duszę. Kogoś, kto potrafi jej słuchać, pocieszać i zawsze poda pomocną dłoń. Kto wie...

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Jared Leto w Krakowie!

  W poniedziałek, 23 czerwca, w Kinie Pod Baranami w Krakowie odbędzie się pokaz specjalny nagradzanego na całym świecie dokumentu "Artifact", zorganizowany przez Adventures In Wonderland. Reżyserem filmu jest (występujący pod pseudonimem) zdobywca Oscara za rolę w "Witaj w klubie" oraz lider zespołu 30 Seconds To Mars, Jared Leto. Po projekcji zaplanowano spotkanie z artystą.

 • Jared Leto zamiast Willa Smitha

  Jared Leto zagra główną rolę w thrillerze science-fiction "Brilliance". Laureat Oscara za rolę w filmie "Witaj w klubie" i wokalista zespołu 30 Seconds to Mars zastąpi Willa Smitha, który zrezygnował z udziału w projekcie.

 • Ellen Page i Jared Leto: Najseksowniejsi wegetarianie

  Jared Leto i Ellen Page znaleźli się na szczycie listy najseksowniejszych wegetarian. Zestawienie przygotowała zajmująca się prawami zwierząt organizacja PETA.

 • Laureat Oscara pokaże w Krakowie swój film

  W poniedziałek, 23 czerwca o godz. 19, w krakowskim Kinie Pod Baranami odbędzie się pokaz specjalny nagradzanego na całym świecie dokumentu "Artifact", zorganizowany przez Adventures In Wonderland.

 • Jared Leto z 30 Seconds To Mars nie podaje ręki. Powód?

  Wokalista i aktor Jared Leto z grupy 30 Seconds To Mars wprawił w osłupienie fanów oczekujących na niego przed londyńskim kinem Curzon.

 • Poznajecie? To Jared Leto!

  Wokalista 30 Seconds To Mars wcielił się w rolę drag queen w filmie "Dallas Buyers Club". Jak twierdzi reżyser obrazu, Jared Leto mocno utożsamił się z graną postacią.

 • Thirty Seconds To Mars: Straceniec Jared Leto (fragment biografii)

  Muzyk, aktor, reżyser, fotograf, przedsiębiorca, filantrop... Prawdziwy człowiek renesansu. W dodatku bezkompromisowy: potrafi oszpecić się na potrzeby roli filmowej i ruszyć na straceńczą wojnę z potężnym koncernem muzycznym - przed wami Jared Leto, wokalista amerykańskiej grupy Thirty Seconds To Mars.

 • Jared Leto: "Nie porównuję się do Chrystusa"

  Wokalista Jared Leto z grupy 30 Seconds To Mars opublikował w internecie kontrowersyjne zdjęcie.

Zdjęcia na temat: mars jared