• Informacje na temat:

  marszałka

Artykuły na temat: marszałka
 • Odbije Marszałkowi żonę?

  Ojciec Kingi postanowi... odbić Marszałkowi żonę. I pojedzie do Milanówka, by wyznać Filarskiej miłość: - Ogień moich uczuć jeszcze nie wygasł! Jeśli tylko dasz nam szansę, Krysiu... A dla większego efektu, po drodze kupi zimne ognie. Jednak, gdy dotrze na miejsce, sprawy się skomplikują... Namiętny senior zakradnie się do willi Marszałka, sięgnie po zapałkę - i nagle usłyszy głos rywala...

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • "M jak miłość": Marszałek rwie się do walki!

  Gdy Lenka ma imieniny, na Deszczowej spotyka się niemal cała rodzina. A Filarski... znowu wywołuje skandal! Przed wami 1081. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Marszałek znowu w akcji!

  Przed nami kolejne odcinki "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu? Marszałek odzyska w końcu rozsądek - i przeprosi Michała za ostatnią awanturę. Ale skutki będą opłakane...

 • "Hiszpanka": Spirytualistyczny thriller Łukasza Barczyka

  Na 23 stycznia 2015 zaplanowano premierę "Hiszpanki" Łukasza Barczyka. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie zwiastun spirytualistycznego thrillera, którego tłem są wydarzenia powstania wielkopolskiego.

 • Filarska i Marszałek znów razem?

  Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw: Krystyna Filarska wcale nie związała się z Julkiem! Czy to oznacza, że wróci do Marszałka?

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • "Ucho Prezesa": "Kiedy większość rządzi, to reszta morda w kubeł"

  ...marszałka. "Nawet gdybym chciał to nie mogę, bo nie możemy się cofnąć. To byłaby oznaka słabości. Jakiej głupoty byśmy nie zrobili, jakiej bzdury byśmy nie powiedzieli trzeba iść w zaparte" - mówi...

 • "Hiszpanka": Uroczysta prapremiera

  Prapremiera inspirowanego powstaniem wielkopolskim filmu "Hiszpanka" odbyła się w sobotę, 27 grudnia, w Poznaniu. Pokaz był częścią obchodów 96. rocznicy wybuchu zwycięskiego zrywu Wielkopolan. "Hiszpanka" ma trafić do kin 23 stycznia.

Zdjęcia na temat: marszałka
 • Anna Mucha (Magda Marszałek z „M jak miłość”)
Wideo na temat: marszałka
 • "M jak miłość": Odcinek 1354.

  Marcin nie przychodzi na spotkanie z Izą, bo Szymek trafia nagle do szpitala z zapaleniem wyrostka i musi przejść operację. A Lewińska ulega w końcu Arturowi i oficjalnie zgłasza w urzędzie, że to on jest ojcem Mai. Tymczasem Kinga wyznaje Piotrkowi, że marzy o tym, by znów zajść w ciążę. Magda organizuje rodzinną kolację, podczas której ma nadzieję pogodzić w końcu Marszałka z Krystyną.

 • "M jak miłość": Ślub Madzi i Olka

  Trwają przygotowania do realizacji sceny ślubu Madzi Marszałek. Olek często przygotowuje ukochanej niespodzianki – tak będzie też tym razem. Jak młoda para spędzi tak wyjątkowy dzień, pełen emocji i wrażeń?

 • "M jak miłość": Odcinek 1261.

  Marcin szuka dowodów na winę Mariusza i włamuje się do mieszkania Naomi. Śledzi również Artura i jest w szoku, gdy widzi spotkanie Skalskiego z Izą. Olek robi Magdzie niespodziankę i przylatuje na krótki urlop. Marszałek i Filarski znów mają problemy po tym, jak razem uprawiali w sanatorium hazard. Maria, zastraszona przez Bilskiego, unika kolejnych spotkań z Arturem.

Dyskusje na temat: marszałka