• Informacje na temat:

  marta gaweda

Artykuły na temat: marta gaweda
 • Pamiętacie wideo z wokalistką zespołu Cardamonn, które niedawno było hitem internetu? Ta "charakterystyczna" dziewczyna to 17-letnia Marta Gawęda, siostra Dominiki (22 l.), wokalistki zespołu Blue Cafe.

 • Początek drogi

  ...błyskotliwie i na poczekaniu potrafi wymyślić złośliwą i inteligentną ripostę. Z drugiej strony cieszy mnie, że pomaga młodszej siostrze - grzecznej i pokornej Ali (Marta Mazurek). Broni jej jak najlepiej...

 • Dominice Gawędzie, 22-letniej wokalistce Blue Cafe, pod bokiem wyrasta konkurencja. Popularność zdobywa grupa Cardamonn, na czele której stoi... 17-letnia Marta Gawęda, młodsza siostra Dominiki.

 • RMF FM świętuje w "Teraz albo nigdy!"

  Najgorętsze przeboje i największe gwiazdy w serial owym klubie Andrzeja (Mateusz Damięcki)! Muzycy i radio wcy świętują jubileusz POPlisty RMF FM razem z bohaterami "Teraz albo nigdy!".

 • Na początku aktorskiej drogi

  Bardzo lubię moje bohaterki. Nawet te złe - przyznaje Dagmara Bąk. I rzeczywiście! Bez problemu odnalazła się w roli wrednej córki szefa buddyjskiego ośrodka, Agaty w serialu "Siła wyższa".

Wideo na temat: marta gaweda
 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...