• Informacje na temat:

  marta gry an

Artykuły na temat: marta gry an
 • Marta Wierzbicka z ciążowym brzuchem. A to zaskoczenie!

  Marta Wierzbicka (28 l.) opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Czyżby aktorka wkrótce miała zostać mamą?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.

 • Marta Wierzbicka (26 l.) to jedna z uczestniczek nowej edycji „Azja Express”. A zdjęcie, które właśnie zamieściła na Instagramie, wskazuje na to, że nią była i odpadła na samym początku!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • Marta Klubowicz: Co dziś u niej słychać?

  Marta Klubowicz, czyli niezapomniana Ania Zawadzka z "Tulipana" i Dorota Wanat z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", niedawno świętowała 35-lecie pracy artystycznej. Aktorka była kiedyś jedną z najgorętszych polskich gwiazd... Nie skąpiła bowiem widzom widoku swych pięknych piersi! Pokazała je w kilkunastu produkcjach!

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Zasługuje na miano pierwszej damy seriali. Bo Martę Ścisłowicz oglądamy w czterech produkcjach, a za progiem czeka piąta.

 • ​"Blondynka": Marta Żmuda Trzebiatowska znów jest na topie!

  Marta Żmuda Trzebiatowska, którą wkrótce zobaczymy na małym ekranie jako Sylwię Kubus w 8. serii "Blondynki", lada moment świętować będzie 15-lecie pracy artystycznej. Nie wszyscy pamiętają, że jeszcze jako studentka warszawskiej Akademii Teatralnej zadebiutowała niewielkim epizodem w "Na dobre i na złe" - serialu, w którym dziś gra doktor Hanię Sikorkę!

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Marta Manowska ma wielkie serce!

  Marta Manowska (33 l.) udowodniła, że ma wielkie serce. Niedawno odwiedziła dom pomocy, w którym spędziła czas z osobami starszymi.

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

Zdjęcia na temat: marta gry an
Wideo na temat: marta gry an
 • Marta Wierzbicka nie świętuje Halloween

  Marta Wierzbicka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Marta Wierzbicka: mam dużo ważniejszych spraw na głowie, niż planowanie wyjścia na imprezę halloweenową

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Gra

  Gra

  "Gra" to ambitny, zaangażowany społecznie, i prowokujący do przemyśleń film, który stawia poważne pytania i nie udziela łatwych odpowiedzi. Opowiada historię grupy ciemnoskórych chłopców z biedniejszych środowisk, którzy, wykorzystując panujące na ich temat stereotypy, okradają dzieci z dobrych rodzin. Młodociani oprawcy pogrywają stereotypami na temat swoich ofiar, a reżyser robi to samo wobec widzów, którym trudno zająć jednoznaczną postawę i ocenić, po której stronie mają się opowiedzieć....

Dyskusje na temat: marta gry an
 • Re: "M jak miłość": Marta wraca na stałe!

  Po co ona wraca. Poziom gry żenujący.

 • Re: "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  "Sensacyjna wiadomość" oraz "GWIAZDA"... ale słowa zatraciły swoje znaczenie. Żenujące. Jakaś nikomu nieznana panienka rezygnuje z dalszej "gry" w tasiemcu. Taki jest PRAWDZIWY sens tej wiadomości.

 • Re: "Korona królów: Marta Bryła zmaga się z litewskim

  Zanim serial sie pojawil juz byl hejtowany ludzie to czego spodziewaliscie sie po kurski gry o tron no pewnie ze wspanialego stulecia niektore rzeczy bija po oczach w tym serialu ale ogladam go zawsze cos innego niz m jak milosc czy inne badziewia a co bedzie dalej zobacze na razie do strawienia ale nie mialam wielkich oczekiwan

 • Re: "Korona królów": Pasja, walka i namiętności

  a mnie gra Marty Bryły się podoba, gra nie lubianą synową królowej Jadwigi, która robi dobrą minę do złej gry, ta niechęć udziela się Kazimierzowi i zaczynają się skoki w boki. Gdyby królowa(...) Mateusza, nie podobają mi się obie, są przerysowane, zobacz na kucharki w "Nocach i dniach" pełnokrwiste, ale nie rozpychające się, niczym kury na grzędzie. Marta Bryła gra osobę kochającą męża będącego

 • Re: "Na Wspólnej": To ona rozbije małżeństwo Hofferów?

  Może Ona jest fajna prywatnie,ale jej gry i robienia głupich min po prostu nie znoszę,ale jest to tylko moje zdanie.

 • Re: Serialowy przewodnik

  Według scenariusza Marta mieszka obecnie w Ameryce Południowej. Uzasadnienie nieobecności na pogrzebie byłego szwagra było więc mile wdziane. Przynajmniej tego oczekuje się od normalnych ludzi. Serial aktualnie ma za dużo wątków kryminalnych i za bardzo nie przypomina już tej zwyczajnej sagi rodzinnej. Ciągną to od kilku lat na siłę. Mogliby nakręcić coś na miarę Gry o Tron - niewiele odcinków za

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie dała się hejterom

  nie nienawiść tylko sposób gry był tak denerwujący, że widzowie musieli sięgnąć po najcięższą broń. Tajemnicą poliszynela były jej stosunki z jednym z reżyserów i ciągła jej obecność na ekranie. Wiecznie te same grymasy, nieszczęśliwa mina i te zmarszczki na czole , które wreszcie usunęła. Gra stanowiła zaprzeczenie roli. Gdyby tak zachowywali się najlepsi sędziowie ( a do takich Marta rzekomo

 • Re: "M jak miłość": Rozstania i powroty

  jak później bić się z myślami,nie spać po nocach czy przypalać wodę na kawę.Otóż Janka z radością przyjmie propozycję Wojtka bo raz,że jest kompletnie spłukana za sprawą gry w trzy kubki a dwa, kobieca(...) jest lepiej,nie będę musiała oglądać jej mordy przy obiedzie". Marysia zostawi Rogowskiego sam na sam z Teresą bez głowy i pójdzie odwiedzić Martę: "I ty się jeszcze obwiniasz"? - Marta będzie w szoku

 • Re: Pani sędzia wkracza do gry!

  W porównaniu z tą Edytą filmowa brzydka Marta jest jak Miss Świata. Edyta to porażka!

 • Re: Pani sędzia wkracza do gry!

  Edyta - rocznik 1966, Budzyński - rocznik 1975, Marta - rocznik 1971. Teraz policz sobie ile kto ma lat.