• Informacje na temat:

  marta grzywacz

Artykuły na temat: marta grzywacz
 • Marta Grzywacz: Kulisy jej zniknięcia z telewizji!

  Marta Grzywacz (43 l.) była jedną z najbardziej rozpoznawanych dziennikarek Telewizji Polskiej. Nagle zniknęła jednak ze szklanego ekranu...

 • Rozmowy Marty Grzywacz

  Widzowie znają ją głównie z telewizji, ale pracuje też w prasie i robi wywiady w radiu RMF FM. - Dzięki temu miałam okazję spotkać światowe gwiazdy, takie jak Celine Dion i Antonio Banderas - mówi z uśmiechem Marta Grzywacz.

 • Dlaczego Stockinger zdjął slipki?

  Słuchajcie w sobotę, 13 września, radia RMF FM. To tylko jedna z tajemnic gwiazd, które wyjaśnią prowadzący magazyn "Szoł" - Marta Grzywacz i Piotr Jaworski. Start tuż po godz(...) w ramówce radia RMF FM. Premierowa edycja odbyła się w minioną sobotę (5 września). Program zaczyna się po godz. 10:00, a kończy o godz. 15:00. Jego stałymi gospodarzami są Marta Grzywacz i Piotr Jaworski...

 • Marta Grzywacz w telewizji

  Marta Grzywacz, która związana jest z radiem RMF FM, poprowadzi nowy talk-show "Cafeteria", który wiosną pojawi się w ramówce stacji Polsat Cafe.

 • Zakaz puszczania płyt Krawczyka

  ..., zasmarujcie sadzą łysiejące miejsca. To działa. Wszyscy mi podziękujecie". Chcecie usłyszeć więcej, słuchajcie RMF FM w najbliższą niedzielę od 10:00. Zapraszają - Marta Grzywacz i Piotr Jaworski.

 • Człowiek rodzi się aktorem

  Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak w spektaklu "Skarpetki opus 124" grają starych aktorów marzących o powrocie na scenę. Od wielu sezonów mierzą się w scenicznym pojedynku w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Na ile sztuka ta opowiada o Fronczewskim i Pszoniaku oraz czy aktorowi wypada występować w reklamach? - pyta artystów Marta Grzywacz (RMF)

 • Idealny mężczyzna według Muchy

  Wszystkiego tego dowiecie się z najbliższego wydania magazynu "Szoł" w RMF FM. Początek w sobotę, 20 września, o godz. 10:00. Anna Mucha będzie odpowiadać na "Trzy Szybkie" pytania (stały punkt programu, prowadzonego przez Martę Grzywacz i Piotra Jaworskiego). Jako że aktorka słynie z niewyparzonego języka, i tym razem należy się spodziewać ciętych ripost. Poza tym w magazynie "Szoł", jak zwykle...

 • Buntownik cały czas we mnie jest

  - Nie zdradziłem swoich ideałów, ciągle potrafię marzyć. Nie sądzę, żebym osiągnął już szczyty kariery. Bardzo chciałbym się rozwijać jako reżyser - nie tylko to powiedział Antonio Banderas w rozmowie z Martą Grzywacz, z RMF FM.

 • Trudne małżeńskie pytania

  ...pojawi się również Tamara Arciuch. Aktorki opowiedzą o swoich bohaterkach, w które wcielają się w serialu "Teraz albo nigdy!". W każdą niedzielę od godziny 10.00 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski...

 • Andy Garcia w RMF Extra

  W najbliższą niedzielę od godz. 10.00 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zapraszają do RMF Extra na spotkanie z Andy Garcią. Pokaz specjalny "City Island" - nowego filmu z jego udziałem, nagrodzonego na Festiwalu Tribeca w Nowym Jorku - już w sobotę, 23 maja w czasie 2. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Dyskusje na temat: marta grzywacz
 • Re:

  Ooo, Marta Grzywacz ?! To chyba ona ;D bardzo ją lubię!