• Informacje na temat:

  marta i andrzej cała

Artykuły na temat: marta i andrzej cała
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula już po ślubie!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) wstąpili w związek małżeński! Po dwóch latach znajomości postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Wszystko odbyło się z dala od zatłoczonej stolicy i od błysku fleszy. Gratulujemy!

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • "M jak miłość": Czy Marta ma wroga?

  W internecie wciąż ukazują się artykuły na temat wypadku, w którym Marta rzekomo brała udział - i zdjęcia prawniczki w chwili, gdy próbowała ratować swoją ofiarę. Cała informacja jest kłamstwem. Ale Wojciechowska i tak obawia się, że skandal zniszczy jej karierę.

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • "M jak miłość": Marta nakryje Andrzeja w objęciach Soni!

  W nadchodzącym tygodniu w "M jak miłość" czeka nas kolejne spotkanie z Andrzejem, Martą oraz Sonią. Jaką cenę zapłaci Budzyński za przyjaźń z piękną tłumaczką?

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Marta i Andrzej znowu razem!

  Prędzej czy później musiało do tego dojść — Marta (Dominika Ostałowska) wybaczy Andrzejowi (Krystian Wieczorek) skok w bok! Do pojednania małżonków dojdzie w... sypialni.

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

 • "M jak miłość": Marta wróci z mroczną tajemnicą!

  Wbrew powielanym przez media plotkarskie pogłoskom, 47-letnia Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta Wojciechowska-Budzyńska, wróci do sagi rodu Mostowiaków na stałe, a nie tylko na chwilę. Aktorka od początku należy do ścisłej obsady "M jak miłość" i to się nie zmieni.

 • Barbara Sass-Zdort: Specjalistka od silnych kobiet

  Długo czekała na debiut. Potem pracowała tak dużo, bo chciała nadgonić stracony czas.

Wideo na temat: marta i andrzej cała
 • "M jak miłość": Odcinek 1418.

  uroczysty obiad. Marcin namawia Izę, by w końcu się do niego przeprowadziła. Później cała rodzina świętuje imieniny Mai. Tymczasem Łukasz wciąż mieszka u Budzyńskiego, który przekonuje go, by spotkał się z matką Martą i spróbował się z nią pogodzić. Anka odwiedza Andrzeja w kancelarii gotowa na wszystko, by utrzymać z byłym kochankiem kontakt. Magda ma coraz większe problemy ze zdrowiem i musi wrócić

 • "M jak miłość": Zwiastun 1203. odcinka

  , że nie jest zachwycona jego kontaktami z córką. Jednak policjant się nie poddaje i postanawia dowiedzieć się, jak cała sytuacja wygląda ze strony prawnej. W związku z tym spotyka się z Andrzejem(...)! Natomiast Marta prosi Andrzeja o poważną rozmowę. Budzyński wyznaje później Wernerowi, że boi się tego spotkania.

Dyskusje na temat: marta i andrzej cała
 • Re: Czy zdrada wyjdzie na jaw?

  Moim zdaniem to ta cała Agnieszka jest nie potrzebna w tym serialu tylko miesza cały czas a Andrzej i Marta są pięknom parą !

 • Re: "M jak miłość": Wyrzuci go z domu!

  Cała rodzina popiera Tomka -tak? a w jaki sposób? Marta-śedzia, Andrzej-prawnik, matka Andrzeja też , Agnieszka-prokurator, Tomek -policjant i dziecko (Wojtek) jeszcze nie w Polsce? i Zosia zagrożona wywózką- to jakie to popieranie i pomoc?

 • M jak miłość

  Ten Andrzej od początku jest do(....)Marta musi być z Szymonem A Kuba z Alą bo ta cała Natasza jest nijaka.Tomek tylko nie daj się tej całej Adze.A Sandra z Igorem i będze git.